قابلیت استریم BioShock: The Collection بدلیل نامعلومی بلاک شده است

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
تاریخ عرضه بازی BioShock: The Collection برای رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

اگر شما مجموعه BioShock: The Collection را خریداری کرده باشید و در تلاش برای استریم آن برروی پلی‌استیشن ۴ یا ایکس‌باکس وان بوده باشید، باید متوجه این موضوع عجیب شده باشید که این بازی اجازه این کار را به شما نمی‌دهد.

ناشر این مجموعه یعنی توکی از مشکل موجود آگاه است اما در مورد علت این موضوع جزئیات خاصی ارائه نکرد و تنها در بیانیه‌ای اعلام کرد:

متاسفانه قابلیت استریمینگ در BioShock: The Collection در حال حاضر وجود ندارد.

در این بیانیه آمده است که در صورت تغییر وضعیت، به کاربران خبر داده خواهد شد.

طبق توضیح سایت Kotaku در حالیکه در برخی از بازی‌ها امکان استریمینگ در برخی قسمت‌ها امکان پذیر نمی‌باشد اما این موضوع که این قابلیت بطور کلی در یک بازی غیرفعال باشد بسیار نادر است.

مجموعه BioShock: The Collection که شامل نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های BioShock ،BioShock 2 و BioShock Infinite می‌باشد هم اکنون برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است و طبق اعلام پیشین امروز یعنی ۱۵ سپتامبر برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد.

این مجموعه توسط بلایند اسکورل گیمز ساخته شده است که در گذشته در ساخت بازی Infinite با استودیوی ایرشنال گیمز همکاری داشته است.

بتازگی طراحی سری بازی BioShock یعنی کن لوین در مورد علت عدم ساخت بازی جدیدی از این سری سخن گفت و اعلام کرد:

فکر می‌کنم که دید و انتظار طبیعی این بود که من به سراغ عنوان بزرگتر و بهتری از سری BioShock خواهم رفت. اما در آن زمان من احساس کردم که اگر این کار را انجام دهم من نابود خواهم شد. من فکر کردم که مغز و زندگی خود را از دست خواهم داد. راه حل من ترک موضوع بود.

تیک تو در نهایت ایرشنال گیمز را بست، در نتیجه لوین و تیم کوچک باقی مانده از ایرشنال گیمز به استودیوی جدید تیک تو پیوستند. اولین بازی این شرکت هنوز معرفی نشده است اما آقای لوین سرنخ‌هایی داده است و گفته است که این بازی دارای دنیایی با ابعاد کوچکتر یک دنیای جهان آزاد خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید