تماشا کنید: تریلر جدیدی از قسمت دوم Batman: The Telltale Series منتشر شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۷

با در نظر گرفتن اینکه تاریخ انتشار بازی بسیار نزدیک است، تل‌تیل گیمز تصمیم گرفت تا اولین تریلر از قسمت دوم Batman: The Telltale Series را منتشر کند.

قسمت اول این عنوان بازخوردهای بسیار خوبی دریافت کرد و وعده فرم درستی از بررسی زندگی بتمن و بروس وین می‌داد. قسمت دوم به‌نظر می‌رسد اکشن بالاتری داشته باشد و این سری را به بخش آشناتری از دنیای بتمن می‌برد و شامل معرفی Arkham و خائنان مختلفی که در بازی وجود دارد می‌شود.

در توضیحات این تریلر گفته شده است:

با در نظر گرفتن اینکه اولین خانواده شهر Gotham به فساد فرو رفته و یک دوست قدیمی حال به عنوان دشمنی خطرناک تبدیل یافته، زندگی Dark Knight معکوس شده است. Thomas Wayne گرفتار چه چیزی بود و چرا کشته شد؟ بروس برای اینکه واقعیات راجع به پدر خود را کشف کند، باید سوال‌های مختلفی از افرادی که در گذشته جنایی Gotham نقش داشتند بپرسد اما چه ماسکی را بر صورت خود می‌گذارد؟ میلیاردر یا بت؟ تصمیمات بزرگ، Batman و زندگی‌های اطراف وی را برای همیشه تغییر خواهد داد و Children of Arkham را ملاقات می‌کند.

قسمت دوم Batman: The Telltale Series تحت عنوان Children of Arkham در ۲۰ سپتامبر (سه‌شنبه ۳۰ شهریور) به‌صورت رسمی برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد ش و با تاخیر برروی کنسول‌های قدیمی‌تر پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس قرار می‌گیرد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید