فروش مجدد نسخه Starter Edition بازی Rainbow Six Siege به قیمت ۱۵ دلار

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲

شرکت یوبی‌سافت نسخه Starter Edition بازی Rainbow Six Siege را بار دیگر در دسترس قرار داد. عرضه اصلی این نسخه به مدت محدودی در ماه ژوئن برای رایانه‌های شخصی صورت گرفته بود.

نسخه Starter Edition از امروز در دسترس قرار گرفت اما تنها برروی سرویس Uplay شرکت یوبی‌سافت در دسترس است.

این نسخه از بازی در حالی ارائه می‌شود که امکان انتخاب رندوم دو اپراتور از میان ۶ اپراتور Rook ،Sledge ،Ash ،Fuze ،Mute و Smoke وجود دارد. یوبی سافت اعلام کرد که علت انتخاب شخصیت‌های گفته شده بدلیل امکان برقراری ارتباط سریع آنها با بازیکنان جدید می‌باشد.

بازیکنان همچنین ۶۰۰ R6 اعتبار دریافت خواهند کرد که از طریق آن امکان انتخاب دو اپراتور اضافه را در داخل بازی خواهند داشت.

برای دریافت سایر اپراتورها شما بایستی اعتبار R6  یا Renown بیشتری را در درون بازی خرج کنید.

تفاوت اصلی میان نسخه Starter Edition و بازی اصلی در مورد نحوه باز کردن اپراتورها می‌باشد که در بالا توضیحات آن و اپراتورهای در دسترس اعلام شدند.

همچنین دارندگان Starter Edition به کلیه حالت‌های اصلی Siege دسترسی خواهند داشت و همچنین از PvP، شکار تروریست‌ها و موقعیت‌های حالت تک نفره بهره‌مند خواهند بود. همچنین این نسخه شامل کلیه نقشه‌ها، سلاح‌ها و الحاقیات این بازی خواهد بود. بازیکنان در این نسخه دارای level cap نخواهند بود. بعلاوه دارندگان Starter Edition برروی سرورهایی بازی خواهند کرد که سایرین بازی می‌کنند.

این نسخه از بازی تنها برای زمان محدودی در دسترس خواهد بود اما شرکت یوبی سافت زمان خاتمه این مهلت را اعلام نکرده است. امکان دریافت این نسخه از اینجا و به قیمت ۱۵ دلار وجود دارد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید