سازنده بازی‌های Quantum Break و Alan Wake اکنون بازی‌های چند نفره می‌سازد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰

کلیه بازی‌های استودیوی رمدی نظیر Max Payne ،Alan Wake و Quantum Break برروی بخش تک‌نفره تمرکز کرده‌اند اما حالا این استودیو تایید کرده است که بدنبال ساخت بازی‌های چند نفره می‌باشد.

این استودیو اعلام کرد:

ما قصد داریم تا خود را با توسعه این المان‌ها به حالت چند نفره به چالش بکشیم. ما همواره تلاش کرده‌ایم که بهترین قصه گویی ممکن را داشته باشیم و حالا می‌خواهیم که این داستان‌ها بین بازیکنان به اشتراک گذاشته شده و توسط آنها ارزیابی گردند. ما اعتقاد داریم که ترکیب تجربه چند نفره با جهان ساخته شده بدست رمدی منجر به ساخت یک محیط استثنایی خواهد شد.

رمدی در حال کار برروی چند پروژه برای آینده می‌باشد و احتمال دارد که خصوصیت چند نفره شامل این بازی‌ها گردد. رمدی از موتور بازیسازی خود یعنی نورث‌لایت و ابزار دیگری برای کمک به هدف جدید خود استفاده می‌کند.

همچنین استودیوی رمدی در حال استخدام یک سرپرست برنامه نویسی شبکه است، کسی که در مرکز توسعه بازی قرار داشته و فناوری چند نفره بازی را شکل داده و از قابلیت موتور بازیسازی نورث‌لایت استفاده می‌نماید.

گرچه صحبت اخیر رمدی شگفتی خاصی محسوب نمی‌گردد چراکه این استودیو پیش از این در مورد وجود حالت چند نفره در بازی‌های آینده و ویژگی‌های آنها صحبت کرده بود.

ماه گذشته رمدی تایید کرد که دو تیم داخلی این استودیو در حال کار برروی ساخت بازی‌ها هستند. یکی از آنها برروی ساخت بازی CrossFire 2 کار می‌کند و دیگری در حال کار برروی یک پروژه معرفی نشده می‌باشد. توماس پوها در این مورد گفته بود:

تیم دوم ما برروی پروژه‌ای کار می‌کند که هنوز کارهای زیادی دارد و در مرحله مفهومی به سر می‌برد.

با اینکه پروژه دوم این استودیو روزهای اولیه عمر خود را سپری می‌کند اما نمونه اولیه آن آماده است و استودیوی رمدی در حال صحبت کردن با ناشرینی در مورد آن می‌باشد اما هنوز نام هیچیک از این ناشرین ذکر نشده است. استودیوی رمدی یک سازنده بازی مستقل است و به تازگی همکاری خود را با شرکت مایکروسافت برروی بازی Quantum Break به اتمام رسانده است.

باید منتظر بود و دید این بازی چند نفره که مورد توجه رمدی قرار گرفته است چه چیزی می‌تواند باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید