تماشا کنید: نمایش ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Horizon Zero Dawn

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵

نمایش‌های Horizon: Zero Dawn همچنان عالی هستند. این بازی که در سبک نقش‌آفرینی جهان‌باز است و توسط توسعه‌دهندگان سری Killzone ساخته می‌شود، نسبت به سایر عناوین فرست پارتی سونی منحصر به‌فرد است.

ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی که در رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ نمایش داده شد، به ما نشان می‌دهد که چه انتظارهایی می‌توانیم از این بازی نقش‌آفرینی داشته باشیم. برخلاف تریلرهای قبلی بازی که برروی وسعت جهان یا دشمنان آن تمرکز داشتند، این ویدیو برروی NPCها و جامعه کوچک‌تر روستایی‌ها که بازی‌بازان می‌توانند در طول بازی‌ با آن‌ها روبه‌رو شوند و اینکه چگونه در دنیای خطرناک Horizon Zero Dawn زنده می‌مانند، متمرکز است.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn، سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است. علاوه بر این، طبق گفته کارگردان هنری بازی، Horizon Zero Dawn در پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K UPSCALE اجرا می‌شود اما نتیجه نهایی آنقدر به رزولوشن واقعی ۴K نزدیک است که بازی‌بازان قادر به تشخیص تفاوت‌ها نخواهند بود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید