بخش چندنفره Battlefield 1 نقشه رایگانی را پس از عرضه دریافت خواهد کرد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶

در حالی که Battlefield 1 ماه آینده منتشر می‌شود و ۵ نقشه برای بازی کردن دارد، بازی پس از مدت نه چندان طولانی‌ای پس از عرضه خود یک نقشه دیگر به مجموعه خود اضافه خواهد کرد. به‌روزرسان جدید بازی در ۱ دسامبر (پنج‌شنبه ۱۱ آذر) انتشار می‌یابد و شامل نقشه جدیدی به نام Giant’s Shadow می‌شود.

علاوه بر این، توضیحاتی هم راجع به این نقشه توسط دایس ارائه شده که به شرح زیر است:

آماده شرکت در نبرد Selle درون پاییز سرد سال ۱۹۱۸ شوید. جنگ‌جویان در اینجا از سنگرهای خود بیرون می‌آیند و وارد کشوری باز خواهند شد که یک بالون عظیم سایه خود را برروی میدان جنگ جای گذاشته است. نیروهای بریتانیایی از خط هیندنبورگ عبور کرده‌اند و به سمت یکی از مراکز مهم راه‌آهن در حال حرکت هستند. پیاده‌نظامیان خشمگین و تانک‌های جنگی به منطقه‌ای باز آمده‌اند و رودخانه‌ای در کنار راه‌آهن قلعه Wassigny وجود دارد؛ جایی که یک قطار زرهی همچنان می‌تواند وضعیت نبرد را تغییر دهد.

The Road to Battlefield 1 همچنان در حال قدرت گرفتن است و به‌تازگی اعلام شده تمام ۵ محتوای دانلودی Battlefield 4 را تا ۱۹ سپتامبر (دوشنبه ۱۹ شهریور) می‌توان به‌صورت رایگان برروی تمامی پلتفرم‌ها دانلود کرد.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید