ویدئوی اختصاصی گیمفا: رقصان در سیاه‌چاله های مرگ | نگاهی به دشوارترین باس‌‌فایت های سری عناوین Souls

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵

دو هفته قبل بود که با ویدئویی از بررسی کوتاه بازی دارک سولز ۳، سری ویدئوهای اختصاصی گیمفا را راه اندازی کردیم و به شما وعده ویدئوهای طولانی تر و با کیفیت تر را دادیم. خوشحالم که بگویم “الوعده وفا”. روزی که وعده داده بودیم رسید و امروز با یک ویدئوی زیبا و فوق العاده، مهمان نگاه های کاربران عزیز و دوست داشتنی گیمفا که به حق برترین کاربران جامعه مجازی گیم در ایران هستند، هستیم و قصد داریم تا شما عزیزان را راضی و خشنود ببینیم تا توانسته باشیم ذره ای، تنها ذره ای از محبت شما دوستان را جبران کنیم. به شخصه عقیده دارم که بهترین ها و فقط بهترین ها را باید برای کاربران گیمفا ارائه کرد و شاید نتوانیم همیشه آن طور که لایق شماست عمل کنیم اما مطمئن باشید که تیم گیمفا با تمام وجود در این راه می کوشند و همین که بتوانیم با انواع مقالات متنوع و به روز، اخبار بسیار جدید و تریلرهای روز دنیا، مجله گیمفا و ایتم های ویدئویی شما عزیزان را ذره ای خشنود سازیم به تمام زحمتی که در تیم گیمفا برای شما دوستان می کشیم، می ارزد.

ویدئویی که امروز برای شما عزیزان آماده کردیم یک ویدئو از سری ویدئوهای جدید ۱۰ برتر گیمفاست که در واقع اولین ویدئوی این بخش محسوب می شود و از این پس موضوعات جالبی را در ویدئوهای اختصاصی ۱۰ برتر گیمفا خواهید دید. در نخستین قسمت به سراغ فرنچایزی رفتیم که به شخصه علاقه و ارادت خاصی به آن دارم و البته می دانم که در گیمفا نیز تعداد بسیار زیادی از طرفداران و علاقمندان این سری هاردکور وجود دارند. منظور من سری عناوین شاهکار آقای میازاکی یعنی Souls است که تاکنون در ۴ نسخه که شامل ۳ بازی Dark Souls و یک بازی Demon’s souls است عرضه شده و سبک و سیاق جدیدی را به بازی های نقش آفرینی معرفی کرد. در ویدئوی ۱۰ برتر امروز که با محوریت این ۴ عنوان سری Souls تهیه شده است قصد داریم تا شما را با ۱۰ باس فایت مرگبار و چالش برانگیز این عناوین آشنا کنیم و در واقع ۱۰ باس دشوار این فرنچایز را به شما عزیزان معرفی کنیم.

باید خدمت شما عزیزان ذکر کنم که این ۱۰ باس انتخابی کاملا بر اساس سلیقه شخصی و البته نظرات کلی در مورد باس های سری Souls در دنیا و در ویدئوهای مختلف این موضوع، ساختته و رتبه بندی شده است. قطعا از آن جا که در سری عناوین Souls تقریبا همه باس ها سخت هستند بنابراین ممکن است که نظرات بسیار بسیار متفاوتی در مورد این رتبه بندی و باس ها وجود داشته باشد و در واقع هر کسی در هر باس فایتی که بیشتر گیر کرده باشد و سخت تر آن را شکست داده باشد در ذهنش آن را به عنوان سخت ترین محسوب میکند و در حالی که شاید نفری دیگر آن باس را در بار اول شکست داده باشد و قبول نکند که آن باس دشوار است. بنابراین توجه داشته باشید که چیزی در این ویدئو به صورت قطعی اعلام نشده است و مانند تمامی ویدئوهای ۱۰ برتر در دنیا، صدها نظر مختلف ممکن است در مورد آن وجود داشته باشد و در چنین ویدئوهایی نه کسی قطعا درست می گوید و نه کسی قطعا غلط. زیرا که در این جا سلایق شخصی و تجربه هایی که بازیباز داشته است دخیل هستند. همچنین در نظر داشته باشید که تنها عناوین سری Souls در این ویدئو حساب شده اند و عنوان دیگر اقای میازاکی یعنی Bloodborne در این رتبه بندی قرار نگرفته است. بسیار خوشحال خواهیم شد که از نظرات شما نیز در مورد ۱۰ باس فایت برتر این سری عناوین آگاه شویم و سلایق کاربران عزیز گیمفا را نیز بدانیم و با هم مقایسه کنیم. امیدوارم که از این ویدئو لذت ببرید و قطعا در آینده و در هر ویدئو شاهد پیشرفت آن ها خواهید بود. برای مشاهده و دانلود ویدئوی “نگاهی به دشوارترین باس‌‌فایت های سری عناوین Souls” با من و گیمفا در ادامه همراه باشید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

دانلود با کیفیت۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید