دموی Resident Evil 7 تاکنون سه میلیون بار دانلود شده است | عدم نیاز به PS PLUS برای دمو

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲

دموی Resident Evil 7 به مرحله جدیدی رسیده است. کپکام روز جاری اعلام کرد دموی بازی تحت عنوان Beginning Hour از زمان عرضه خود در ژوئن (خرداد) تاکنون ۳ میلیون بار دانلود شده است.

با توجه به اینکه دموی بازی فقط برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته و حتما باید اشتراک PS PLUS داشته باشید (البته از امروز دیگر نیازی نیست)، چنین چیزی دستاورد قابل توجه‌ای است. در اوایل ماه جولای (تیر ماه)، دموی بازی ۲ میلیون بار دانلود شده بود که مقداری کافی‌ای برای ثبت رکورد به عنوان بیشترین دموی دانلود شده تک‌نفره پلی‌استیشن ۴ در هفته اول در آمریکای شمالی است.

Beginning Hour یک مقدمه است اما بخشی از نسخه نهایی Resident Evil 7 نخواهد بود که شامل شخصیت متفاوتی هم می‌شود. این دمو تعدادی راز حل نشده با خود به‌همراه دارد.

در اخبار منتشر شده دیگر از دموی Resident Evil 7، کپکام همچنین اعلام کرد دموی جدید این عنوان تحت عنوان Twilight در ۱۷ سپتامبر (شنبه ۲۷ شهریور) منتشر می‌شود که به‌ بازی‌بازان اجازه می‌دهد رازهای بیشتری کشف کنند و در عمارت متروکه‌ای که در نسخه نهایی هم وجود دارد هم به کاوش بپردازند.

یک تریلر برای دموی Twilight هم منتشر شد که در این بخش می‌توانید به مشاهده آن بپردازید. شما از طریق این لینک می‌توانید دموی فعلی Resident Evil 7 را دریافت کنید و دیگر نیازی به PS PLUS نیست.

همچنین تایید شد که بازی تقریبا کامل شده و آماده عرضه در ماه ژانویه است. دانلود به‌روزرسان دمو یعنی Twilight را هم فراموش نکنید. Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی همچنین در پلی‌استیشن ۴ پرو از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند.

کپکام به‌تازگی همچنین اعلام کرد بازی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی نمی‌کند. علاوه بر این، جزئیاتی از داستان، مزایای پیش‌خرید و تصاویر جدید Resident Evil 7 در این بخش قرار دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید