اطلاعات جدیدی از داستان Resident Evil 7 منتشر شد | تصاویر و مزایای پیش‌خرید

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

طی رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ تریلرهای زیادی از عناوین مختلف منتشر می‌شود و روز جاری هم یک تریلر داستانی و ترسناک از بازی Resident Evil 7 منتشر شد.

روز ۱۷ سپتامبر (شنبه ۲۷ شهریور) به‌روزرسانی برای دموی Resident Evil 7 تحت عنوان Twilight منتشر می‌شود که می‌توانید آن را حتی بدون داشتن PS Plus دریافت کنید و مدت بیشتر را در عمارت مخروبه بازی به کاوش بپردازید. بدون شک هم با سوپرایزهای ترسناک جدیدی روبه‌رو خواهید شد.

علاوه بر این، قیمت بازی هم افزایش یافت. نسخه لوکس دیجیتال بازی با ۱۰ دلار بیشتر از ۷۹٫۹۹ دلار به ۸۹٫۹۹ دلار افزایش قیمت پیدا کرد. این نسخه از Resident Evil 7 شامل بازی اصلی و سیزن‌پس برای دو قسمت بیشتر داستانی می‌شود. حال با افزایش قیمت این نسخه، یک قسمت اضافه داستانی دیگر هم اضافه شده است.

البته اگر نسخه لوکس دیجیتال بازی را تا به الان از طریق شعبه آمریکای شمالی پلی‌استیشن استور پیش‌خرید کرده بودید، قسمت اضافه داستانی را بدون پرداخت هیچ قیمت بیشتری دریافت خواهید نمود بنابراین یعنی قسمت سوم برای شما رایگان است.

پیش‌خرید کنندگان هر دو نسخه معمولی و لوکس چیز متفاوتی را هم دریافت خواهند کرد. The Survival Pack: Recovery Set که پر از آیتم‌های مصرفی سلامتی است، برای بازی شما در دسترس قرار می‌گیرد و هر زمان که بازی را از ابتدا شروع کنید، آن‌ها را در Inventory یا دارایی‌های خود مشاهده خواهید نمود. شما همچنین می‌توانید بازی را از همان اول در درجه سختی Madhouse به اتمام برسانید و نیازی نیست حتما بازی را برروی درجه سختی متوسط تجربه کنید. علاوه بر این، “یک سکه خوش‌شانسی مرموز” هم در بازی شما موجود خواهد شد.

آخرین مزایای پیش‌خرید هم یک تم پویای پلی‌استیشن ۴ است.

حال نوبت به بخش داستان بازی می‌رسد. یک ترجمه آزاد از ویژگی‌های داستانی Resident Evil 7 از مجله فامیتسو در ردیت منتشر شده که جزئیات زیادی از داستان بازی را به اشتراک می‌گذارد.

یکی از این شخصیت‌ها در نسخه نهایی حضور ندارد

بگذارید ابتدا از میز شامی که در تریلر روز جاری مشاهده کردیم بگوییم. ظاهرا این صحنه فقط یک قطعه هنری برای رویداد توکیو گیم شو بوده و نمایشگر نسخه نهایی بازی نیست. ما برخی از شخصیت‌هایی که در آنجا حضور داشتند را در بازی اصلی مشاهده نخواهیم کرد.

در سمت چپ تصویر می‌توان Camille Baker را مشاهده کرد. اولین بار وقتی آن را می‌بینیم مثل یک جسد تصادفی به‌نظر می‌رسد اما او به عنوان یک پیرزن در Resident Evil 7 حضور دارد و همچنان زنده است.

یک مرحله در بازی وجود دارد که بازی‌بازان در یک عمارت متروک بیدار می‌شوند و Camille را ملاقات می‌کنند بنابراین باید منتظر این رویارویی باشیم.

شخصیت کناری و بعدی، Lucas Baker به‌همراه پدر و مادر خود یعنی Jack و Marguerite Baker در کنار فقیری به نام Andre است. گفته شده Camile و Lucas در بازی نهایی نقش دارند و Lucas جزء یکی از شخصیت‌های اصلی بازی خواهد بود. همان‌طور که در قبل گفتیم، تمام شخصیت‌های تصویر بالا در بازی نهایی حضور ندارند بنابراین با توجه به این جزئیات، احتمالا Andre را در نسخه نهایی مشاده نخواهیم کرد.

همچنین به بازگشت شخصیت‌های Resident Evil اشاره شد و شما همچنین می‌توانید انتظار ملاقات بازماندگان دیگری را هم داشته باشید. یک نکته جالب دیگر هم در پست منتشر شده در ردیت وجود داشت که بدین شرح است:

ترجمه انجام شده در اصل اینگونه بود که بازی با شیوع یک زامبی آغاز می‌شود اما چنین موردی صحیح نیست و این موضوع مربوط به یکی دیگر از سکانس‌های بازی است.

دمویی که در گیمزکام ۲۰۱۶ به نمایش در آمده بود، شامل شخصیتی به نام Mia می‌شد که رابطه نزدیکی با Ethan دارد. سکانس‌هایی در بازی هستند که خاطرات شخصیت اصلی بازی را یادآور می‌شوند و شما به نوارهای ویدیویی و چیزهای مشابه دیگری ارجاع داده خواهید شد تا وقایع بازی را تغییر دهید.

در بحث دشمنان موجود در بازی، فعلا اثری از زامبی‌های بی‌فکر نیست. شما با شخصیت‌هایی روبه‌رو می‌شوید که نام مشخصی دارند و در طول بازی برای‌تان کمین کرده‌اند اما خبر خوب این است شما قادر خواهید بود آن‌ها را از پای در بیاورید و با مبارزه با آن‌ها، پیروز شوید که یعنی در بازی سلاح داریم.

شما با یک نوع سلاح Crude شروع می‌کنید که البته قادر به تعویض آن با یک چاقو هم هستید. بدیهی است در چند ساعت اول هرکسی که مشاهده کردید را باید با آن از میان بردارید اما این امکان هم وجود دارد که به لطف محیط تعاملی بازی، از آن به عنوان مزیت خود استفاده کنید.

اطلاعات موجود در فامیتسو سپس به جنبه‌های شبح مانند بازی پرداخت و راجع به شاخه فرعی یک رودخانه و شکار روح برای یک دختر مرموز دیده شده در مرداب صحبت شد.

همچنین تایید شد که بازی تقریبا کامل شده و آماده عرضه در ماه ژانویه است. دانلود به‌روزرسان دمو یعنی Twilight را هم فراموش نکنید. Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بازی همچنین در پلی‌استیشن ۴ پرو از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند.

  

  

  

  

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید