تماشا کنید: نمایش ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی The Last Guardian

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۵

The Last Guardian قرار است کمی دیرتر از زمانی که اعلام شده بود برروی پلی‌استیشن ۴ منتشر شود اما برای اینکه صبر خود را تحمل‌پذیرتر کنید، سونی به سایت DualShockers اجازه انتشار ویدیوی ۱۶ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی را داده است.

ویدیویی را که در زیر می‌توانید مشاهده کنید، برروی مدل معمولی پلی‌استیشن ۴ در حال اجرا بوده و با دستگاه ظبط Elgato با بالاترین کیفیت ممکن تهیه شده است.

احتمالا متوجه می‌شوید که شخص بازی‌باز کمی مردد به‌نظر می‌رسد و دلیل آن هم به گفته او، این بوده که برای اولین بار The Last Guardian را تجربه می‌کند. همچنین سطحی که وی آزمایش کرد، در مدتی بعد از وقایع اولیه بازی جریان داشت و قادر به انجام مراحل اولیه نبود؛ جایی که در اصل نحوه کنترل شخصیت را یاد می‌گیرید.

به گفته او، بازی زیبا به‌نظر می‌رسد و Trico قطعا با اراده خود حس یک موجود زنده را می‌دهد و یک همراه ساده نیست که فقط دستورات شما را اطاعت کند.

بدون هیچ نکته اضافه‌ای، شما را به دیدن ویدیوی گیم‌پلی بازی تماشا می‌کنیم که در دو بخش جداگانه قرار گرفته‌اند:

بخش اول:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p 

بخش دوم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

The Last Guardian که قرار بود در ۲۵ اکتبر (سه‌شنبه ۴ آبان) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود اما چندی پیش، شوهی یوشیدا اعلام کرد بازی تا ۶ دسامبر (سه‌شنبه ۱۶ آذر) تاخیر خورده است که از اصلی‌ترین دلیل آن می‌توان به پیدا شدن باگ‌ها اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید