گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: مقایسه گرافیکی نسخه بازسازی شده Dead Rising در پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۳۶۰

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹

به‌تازگی، کپکام نسخه بازسازی شده Dead Rising ،Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record را عرضه کرده است که این عناوین عملکرد بهتری در زمینه گرافیک نسبت به نسخه اصلی خود دارند. به مانند دیگر بازی‌های بازسازی شده، کاربران می‌خواهند تفاوت دو نسخه بازسازی شده و اصلی را با یک‌دیگر مقایسه کنند؛ از این رو ویدئو‌های مقایسه‌ای زیادی منتشر می‌شود. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این ویدئو از منبع فنی Digital Foundry تهیه شده است که نسخه پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۳۶۰ بازی را مورد مقایسه قرار می‌دهد و بهبودهایی در آن قابل مشاهده است. نسخه اصلی بازی با کیفیت ۷۲۰p و با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شد، در حالی که نسخه بازسازی شده با کیفیت ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.

مشکلات ریزی در نسخه بازسازی شده وجود دارند که می‌توان به افت نرخ فریم در مکان‌های شلوغ و پر ازدحام اشاره کرد. گرافیک بازی نیز پیشرفت بزرگی نکرده و فقط رزولوشن افزایش یافته است.

نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising برای افرادی که بازی را در گذشته تجربه نکرده‌اند مفید است؛ چرا که می‌توانند خود را آماده نسخه چهارم این سری کنند که در تاریخ ۶ دسامبر (مصادف با ۱۶ آذر) برای ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید