عرضه‌ی باندل پلی‌استیشن۴ اسلیم عنوان Final Fantasy 15 در اروپا و آمریکا تایید شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱

دیروز بود که شاهد رونمایی از باندل پلی‌استیشن۴ اسلیم عنوان Final Fantasy ۱۵ بودیم و به‌تازگی عرضه‌ی این کنسول زیبا در خارج از ژاپن یعنی اروپا و آمریکای شمالی تایید شده است، درحالی که تا دیروز فقط قرار ژاپن محل توزیعش باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

در پلی‌استیشن بلاگ اروپا و آمریکا، سونی تایید کرده که این نسخه‌ی محدود پلی‌استیشن۴ اسلیم (که Lunar Editiom هم نام دارد) در دو منطقه‌ی دیگر یعنی اروپا و آمریکای شمالی عرضه می‌شود.

این کنسول، شامل آرت‌ورکی سفارشی با طرح Final Fantasy 15 می‌شود و در آن شاهد هارد ۱ ترابایتی، کنترلر دوال‌شاک۴ طرح‌دار و خود بازی Final Fantasy 15 با استیل‌بوکی اختصاصی خواهیم بود.

همچنین در جعبه‌ی باندل نسخه‌ای از فیلم  Kingsglaive: Final Fantasy XV و چندین بسته‌ی محتویات دانلودی مانند لباس Royal Raiment، اسلحه‌ی Masamune و اسکین Leviathan Regalia وجود خواهد داشت.

علاوه‌ بر این، پلی‌استیشن بلاگ اروپا جزئیاتی از نسخه‌ی استاندارد باندل پلی‌استیشن۴ اسلیم که دارای نسخه‌ی استاندارد بازی Final Fantasy 15 و هارد ۱ ترابایتی است.

در آخر لازم به‌ذکر است که این باندل تازه‌معرفی‌شده‌ی Final Fantasy 15، همزمان با انتشار بازی در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) عرضه می­‌شود و در گیم‌استاپ یا ای‌بی گیمز کانادا با قیمت ۴۴۹٫۹۹ دلار موجود خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید