سرورهای بازی Destiny فردا غیرفعال خواهند شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۹

بانجی اعلام کرد که سرورهای بازی Destiny در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) به مدت دو ساعت غیرفعال خواهند شد. هدف از این غیرفعال شدن تعمیر و نگهداری اعلام شده است.

از ساعت ۲۰ به وقت تهران شما امکان ورود به بازی Destiny را نخواهید داشت. از ساعت ۲۰:۳۰ کلیه بازیکنان از حالت فعالیت حذف خواهند شد و سرورها غیرفعال می‌شوند. انتظار می‌رود که اگر همه چیز طبق برنامه پیش رود، مدت تعمیر و نگهداری تا ساعت ۲۲ به وقت تهران طول بکشد.

در مدت غیرفعال بودن سرورهای بازی، امکان ورود به Destiny از طریق Bungie.net یا نرم افزارهای مرتبط ممکن است که محدود شود. نکته دیگر آنکه اگر شما درست در لحظاتی پیش از شروع دوره تعمیر و نگهداری در بازی حاضر باشید، پیغامی را در بازی دریافت خواهید کرد و از نزدیک شدن به دوره تعمیر و نگهداری مطلع خواهید شد، بنابراین فرصت انجام کارهای نهایی خود را خواهید داشت.

همچنین بانجی اقدام به انتشار تریلر زمان عرضه بسته گسترش دهنده Rise of Iron نموده است، این در حالی است که این بسته در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای کنسول‌های نسل هشتم ارائه خواهد شد. همچنین در خبری دیگر بانجی تایید کرد که پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو به همراه بسته Rise of Iron در دسترس قرار نخواهد گرفت اما احتمال پشتیبانی آنها از این کنسول جدید در آینده امکان پذیر است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید