فیل اسپنسر در نمایشگاه ای‌بی گیمز استرالیا حضور خواهد داشت

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۱

به‌تازگی اعلام شده که مدیر بخش ایکس‌باکس، فیل اسپنسر محبوب، قرار است در نمایشگاه ای‌بی گیمز استرالیا حضور یابد به سوالات طرفداران پاسخ دهد که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مرور کنید.

این موضوع در وب‌سایت رسمی نمایشگاه ای‌بی گیمز استرالیا تایید شده و اسپنسر در ۳۰ سپتامبر (۹ مهر) میهمان نمایشگاه خواهد بود و به استرالیا سفر می‌کند. توضیحات رسمی مربوط به این نمایشگاه و حضور اسپنسر را ملاحضه می‌کنید:

مدیر بخش ایکس‌باکس، فیل اسپنسر، به نمایشگاه ای‌بی گیمز برای اولین حضورش در استرالیا می‌آید! فیل اسپنسر یکی از نمادهای دنیای گیمینگ بوده و قرار است در استرالیا و نمایشگاه ای‌بی گیمز برای عموم سخن‌رانی کند.

فیل اسپنسر سرپرستی تیم‌های مهندسی و نوآوری جهانی را در مایکروسافت برعهده دارد و مسئول خانواده‌ی کنسول‌های ایکس‌باکس و لوازم‌شان، ایکس‌باکس‌لایو، گیمینگ و تجربه‌ی مرتبط به این خانواده از دستگاه‌هاست. اسپنسر در ایجاد یک جامعه‌ی بزرگ در ایکس‌باکس‌لایو با بیش از ۴۸ میلیون کاربر فعال ماهانه موثر بوده است. یافتن جای خالی در نمایشگاه ای‌بی گیمز سخت بوده و از خریدن بلیط‌تان اطمینان حاصل کنید.

برند ایکس‌باکس در سال بعد و با عرضه‌ی پراجکت اسکورپیو قوی‌تر خواهد شد و امیدواریم اسپنسر در ای‌بی گیمز راجع به آینده‌ی ایکس‌باکس و برنامه‌هایش صحبت کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • EmperorX گفت:

  الان کسی که فن ایکس باکس و مایکروسافت هست کامنت بزاره همه منفی میدین که کامتنش دیده نشه یعنی؟؟ این است فرهنگ ایرانی جماعت… بعد ادعا هم میکنین از فرهنگو این چیزا خیلی خنده داره ناموسا. بعد جالبه یه اخلاق بد دیگه ایم که داریم اینه که دوس داریم نظر و تفکرمونو غالب کنیم به هر کسی. مث همین کسایی که دارن منفی میدن چون نظر طرفو نمیتونه ببینه و ازش کینه داره… من الان نصف کامنت هارو نمیتونم ببینم که کی چی گفته. من مطمعنم خیلی ها که نظری در مورد کنسولی میدن حتی تجربش نکردن که چی هست و بازی هاش چطوریه که ازش انتقاد میکنن بیشتر در مورد ایکس باکس صدق میکنه چون توی ایران پی اس شناخته شده تره. اگر طرفدار چیزی هستین با آگاهی و اطلاعات ازش دفاع کنیم و با شناخت از طرف رقیب هم انتقاد کنیم نه توهین. این چیزیها خیلی سطحی و یادگیریش هم آسونه من درک نمیکنم که ما هنوز درگیر این چیزا هستیم. انگار این سایت ادمین نداره که یک کم رسیدگی بشه به بخش نظرات… امیدوارم اصلاحش کنن که تو فضای دوستانه تری نظر داد.

  0
  0
 • mercenery گفت:

  احترام خاصی برای این مرد قائلم… مدیر خیلی خوبی ه

  0
  0
 • BIGGAMER گفت:

  خوب با این که سونی فن هستم ولی خوشحالم Blush

  0
  0