گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Destiny به این زود‌ی‌ها بهینه‌سازی برای پلی‌استیشن ۴ پرو دریافت نخواهد کرد

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۹

بازی Destiny از جمله بازی‌هایی نخواهد بود که بهینه‌سازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو که در ماه نوامبر عرضه خواهد شد دریافت کند.

در مصاحبه‌ای با اسکات تیلور به عنوان تهیه کننده اجرایی از سوی گیم اسپات، او اعلام کرد که بانجی در برنامه‌های خود بدنبال بررسی موضوع پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو می‌باشد اما این موضوع به این زودی‌ها رخ نخواهد داد. بخشی از مصاحبه گیم اسپات با تیلور:

گیم اسپات: آیا شما قصد پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو را دارید؟
اسکات تیلور: خیر
گیم اسپات: خیر؟ یعنی برنامه‌ انجام این کار را با بسته گسترش دهنده Rise of Iron نخواهید داشت؟
اسکات تیلور: درست است، شاید در آینده اما نه با Rise of Iron. ما امروز چیزی برای ارائه در دست نداریم اما در حال بررسی آن هستیم.

درحالیکه بنظر نمی‌رسد بازی Destiny بهینه سازی را برای پلی‌استیشن ۴ پرو دریافت کند اما این موضوع شامل بازی‌های شرکت اکتیویژن خواهد شد. همانطور که در مدت رویداد پلی‌استیشن اعلام شد، بازی‌های Call of Duty: Infinite Warfare ،Modern Warfare Remastered و Call of Duty: Black Ops 3 همگی بهینه‌سازی را برای این کنسول دریافت خواهند کرد.

پلی‌استیشن ۴ پرو در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان ماه) به قیمت ۴۰۰ دلار در دسترس خواهد بود. این کنسول دارای قدرت GPU دو برابری نسبت به کنسول حاضر بوده و از فناوری برای سازگاری با معماری پولاریس ای‌ام‌دی استفاده می‌کند که به پلی‌استیشن ۴ پرو این امکان را می‌دهند تا رزولوشنی را ارائه دهد که توسط کنسول‌های فعلی امکان پذیر نمی‌باشد.

کنسول دیگر شرکت سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ اسلیم نیز فردا یعنی تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) به قیمت ۳۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

بسته Rise of Iron چهارمین بسته گسترش دهنده بازی Destiny است که در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید