جزئیات بهینه‌ساز جدید بازی Rainbow Six Siege اعلام شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۳

پس از اضافه شدن چند اپراتور جدید در بروز‌رسانی‌های اخیر بازی Rainbow Six Siege، شرکت یوبی‌سافت خبر از ارائه بهینه‌ساز دیگری برای این بازی داده است که تغییرات قابل توجهی را در آن ایجاد خواهد کرد.

شرکت یوبی‌ سافت در مورد اپراتور Twitch اعلام کرد:

او نمونه بارزی از یک اپراتور محبوب است و دارای ابزار رضایت بخش و درصد پیروز‌های مناسبی می‌باشد. هنوز ابزار منحصر بفرد او یعنی Shock Drone دارای تاثیر مثبتی است. به همین دلیل قصد ایجاد تغییراتی در آن را داریم تا قدرت آن بیشتر شود.

با بروز رسان جدید این بازی، اپراتور Twitch قادر خواهد بود تا Shock Drone را نسبت به حالت معمولی آن در فاز Preparation گسترش دهد. دومین Shock Drone جایگاه دوم را در مدت مسابقات بدست خواهد آورد، در حالیکه جایگاه Shock Drone اول حفظ شده و Shock Drone ثانویه جای آن را نخواهد گرفت. سرعت Shock Drone نیز اکنون افزایش یافته است (نسبت به حالت معمولی آن)، صدای کمتری ایجاد خواهد کرد و برد آن نیز بیشتر شده است و دیگر لیزری برروی آن قرار نخواهد داشت.

تغییراتی نیز برای Doc در کار خواهد بود. Doc اکنون قابلیت شفای هم تیمی‌های خود را با دارت‌های خود خواهد داشت. قدرت شفای او اکنون این امکان را خواهد داشت تا میزان سلامتی یک بازیکن را در مدت زمان محدودی به حداکثر و ۱۲۰ برساند.

در نهایت سپر Blackbeard نیز قابلیت متفاوتی را خواهد داشت. طبق بررسی یوبی سافت، بازیکنان توجه کمتری به این ابزار داشته‌اند و در زمان بازی آن را فراموش می‌کنند، برای جبران این موضوع او اکنون دو سپر خواهد داشت.

تغییرات گفته شده تنها مربوط به سه اپراتور این بازی بودند و سایر اپراتورها نیز با تغییراتی همراه خواهند بود. اپراتورهای دسته attacker از مواردی نظیر نارنجک‌های stun  و breach charges بهره خواهند برد، در حالیکه دسته defender مواردی نظیر سیم خاردار یا نارنجک‌هایی nitro که در محل انفجار نصب می‌شوند بهره‌مند خواهند شد.

بعلاوه Valkyrie یک دوربین Black Eye را از دست خواهد داد و هر دو IQ و Montagne امکان گسترش را خواهند داشت.

این بروز رسانی جدید همچنین دو الحاقیه جدید برای سلاح‌ها را معرفی خواهد کرد که در ادامه تصاویر آنها را مشاهده خواهید کرد:

در این بروز رسانی همچنین شاهد تغییراتی در سلاح‌ها، میزان تاثیر ضربات و کشتار گروهی می‌باشیم و شاهد برطرف شدن چندین باگ بازی خواهیم بود. در تصویر زیر تغییرات مربوط به سلاح‌ها را مشاهده خواهید کرد:

شرکت یوبی سافت در نظر داد تا پشتیبانی از بازی Siege را ادامه داده و آن را گسترش دهد. در جزئیات این بهینه ساز آمده است:

شما می‌توانید انتظار بروز رسانی‌های بیشتری از این دست را در آینده داشته باشید و ما تلاش خواهیم کرد تا تغییرات قابل توجهی را در بازی ایجاد کنیم که بنظرمان در بهبود تجربه بازی کمک کننده خواهند بود و از بازخوردهای موجود از سوی طرفداران بازی نیز کمک گرفته خواهد شد.

در خبر دیگر آمده بود که احتمال دارد این شرکت قصد داشته باشد تا پس از یک سالگی این بازی، سیزن پس ثانویه‌ای برای آن منتشر نماید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید