راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 | بخش هشتم: Eygon of Carim (اختصاصی گیمفا)

۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

دنیای سری عناوین Souls، دنیاییست بسیار پیچیده و البته در اکثر موارد، مرتبط یه هم. انواع و اقسام رمز و رازهای محتلف در تک تک گوشه و کنار این عناوین وجود دارند و بسیاری از کسانی که این بازی ها را حتی چند بار نیز به پایان می رسانند حتی متوجه نمی شوند که چنین رازهایی وجود داشته است زیرا پیشروی در این رازها و کشف آن ها نیازمند انجام کارهایی خاص در زمان های خاص است که خیلی از ما اصلا نمی دانیم که باید آن ها را انجام دهیم. یکی از مهمترین این رمز و رازها مربوط به شخصیت های مختلفی است که در دنیای این عناوین می بینیم و هر کدام برای خود یک دنیا پیچیدگی هستند و خیلی از آن ها یک خط داستانی کامل دارند که حتی در برخی موارد انجام یکی از آن خطوط داستانی منجر به شکست در خط داستانی شخصیت دیگر می شود و برای این که بتوانید همه را انجام دهید بایستی چندین بار بازی را به اتمام برسانید.

در نسخه سوم Dark Souls نیز همین مسئله کاملا مشهود است و بازی پر است از انواع و اقسام شخصیت های مختلف با رفتار مختلف و عقایدی که بسیار با دیگران متفاوت است و البته یک خط داستانی که در مورد برخی شخصیت ها بسیار کوتاه و در مورد برخی، مانند همین شخصیتی که در این مطلب برای شما در نظر گرفته ایم طولانی تر است. هر کدام از آنها خواسته هایی از شما دارند و باید آنها را در روندی درست و در زمانی درست انجام دهید تا در خط داستانی آنها پیش بروید و نهایتا آنها را تبدیل به یک دوست برای خود نمایید که می توانید در باس فایت های بسیاری به کمک شما بیایند و یا برعکس، دشمن شما شوند و با دیدن شما حمله کنند و مجبور شوید آنها را بکشید.

خط داستانی و ماموریت Eygon of Carim ، یکی از با ابهت ترین شخصیت های بازی

روابط شخصیت ها با شما و ارتباط خط داستانی آنها با یکدیگر در Dark Souls 3 بسیار جالب و به هم پیوسته است و بدون اطلاع و آگاهی دقیق در روند داستانی آن ها و اطلاع از رابطه آن ها را یکدیگر، نمی توانید تمام آن ها را به درستی پیش ببرید، لذا در این موارد وحود یک راهنما بسیار کارامد است. راهنماهای بیشماری در سراسر اینترنت برای این عنوان وحود دارد اما نکته اصلی اینجاست که این راهنماها به زبان فارسی نیستند و در واقع راهنمای خاصی به زبان فارسی وجود ندارد (یا اگر هست شاید ویدئویی باشد که تماشای آن برای برخی مقدور نباشد) مخصوصا در مورد عنوان Dark Souls 3 که یک بازی جدید است. بنابراین تصمیم گرفتم تا با توحه به شناخت و تسلط کاملی که از این عنوان دارم و ترجمه مطالب و راهنماهای خارجی، یک راهنمای قدم به قدم فارسی در مورد تمامی شخصیت های موحود در Dark Souls 3 برای شما عزیزان آماده کنم تا کاملا با خط داستانی هر یک و آیتم هایی که می توانید از آنها بگیرید و… آشنا شوید و بتوانبد با آگاهی بیشتری این عنوان را انجام دهید. لازم به ذکر است که این مطالب از ان جهت اختصاصی گبمفا هستند که مانند آنها به زبان فارسی وجود ندارد وگرنه قطعا بخش های زیادی از این مطالب با توجه به اطلاعات و نوشته های انگلیسی و راهنماهای این بازی نوشته و ترجمه شده اند، اما در ایران این راهنمای فارسی خط داستانی شخصیت های مختلف بازی برای اولین بار تاکنون توسط گیمفا انجام شده است.

انشالله قصد دارم تا بعد از پایان این مقالات راهنما در مورد شخصیت ها، یک راهنمای فارسی از پیشروی در بازی نیز برای شما آماده کنم تا تمام دیوارهای مخفی و آیتم های مهم و موارد پنهان در بازی را کاملا بشناسید. امیدوارم که این روند مورد رضایت و توجه شما عزیزان قرار بگیرد و این مقالات راهنما بتوانند گاهی به کمک شما بیایند. امیدوار هستم که این مقالات راهنمای Dark Souls 3 که برای اولین بار توسط گیمفا به زبان فارسی تهیه می شود مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. امروز با هشتمین قسمت از سری مقالات راهنمای قدم به قدم ارتباط با شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 در خدمت شما عزیزان خواهیم بود که اختصاص به شخصیت Eygon of Carim دارد.

برای نخستین بار می توانید Eygon of Carim را در منطقه Undead Settlement پیدا کنید، نزدیک آسانسور در برجی که اولین بار در آن Siegward را می بینید و یک غول از بالای آن نیزه پرتاب می کند.

در بخش هشتم از سری مقالات راهنمای قدم به قدم خط داستانی شخصیت های مختلف در Dark Souls 3 به بررسی مسیر داستانی و ماموریت شخصیت Eygon of Carim می پردازیم. وی یکی از شخصیت های غیر قابل بازی در نسخه سوم دارک سولز است که بسته به رفتار شما با Irina of Carim می تواند دوست یا دشمن شما باشد. اجازه دهید تا چند نکته را در ابتدا در مورد این شخصیت بیان کنیم.

 • بعد از آزاد کردن شخصیت Irina of Carim از سلولش در منطقه Undead Settlement، شخصیت Eygon of Carim با شما دوست و متحد می شود.
 • اگر پس از رفتن این دو نفر به Firelink Shrine، شما Irina of Carim را بکشید، Eygon of Carim به سراغتان می اید و با شما دشمن می شود.

Eygon of Carim بسته به رفتار شما Irina of Carim می تواند دوست یا دشمن شما باشد.

 • اگر می خواهید که او به شما حمله نکند باید به نزد مجسمه  Velka بروید و برای گناهانتان طلب آمرزش کنید تا پاک شوند (البته در ازای خرج کردن روح). این مجسمه در فاضلاب Undead Settlements که روبروی بونفایر Dliapidated Bridge قرار دارد و چند موش کوچک و یک موش بزرگ در آن حضور دارند، قرار دارد و پشت درب قفلی است که در اینجا می بینید. کلید این در را که grave key نام دارد می توانید در Firelink Shrine از پیرزن فروشنده بخرید.
 • اگر Eygon of Carim را بکشید، باز هم می توانید با Irina of Carim صحبت کنید.
 • وقتی که Eygon of Carim ست زره وی که Morne’s Set نام داراد را می توانید در Firelink Shrine از پیرزن فروشنده بخرید.

می توانید Eygon of Carim را برای باس فایت Dragonslayer Amour احضار کنید. علامت احضار او در سمت راست منطقه ورود به باس فایت قرار دارد.

محل قرار گیری شخصیت:

 • شما برای نخستین بار می توانید Eygon of Carim را در منطقه Undead Settlement پیدا کنید، نزدیک آسانسور در برجی که اولین بار در آن Siegward را می بینید و یک غول از بالای آن نیزه پرتاب می کند. او بر روی سنگی نشسته است و در کنار وی یک منطقه کوچک است که Irina of Carim در ان در سلولی زندانی است.
 • می توانید Eygon of Carim  را برای باس فایت Crystal Sage احضار کنید. علامت احضار او در پشت ستون سنگی درست قبل از زمانی که به برای مبارزه با باس به درون گودال می پرید، قرار دارد.
 • می توانید Eygon of Carim را برای باس فایت Dragonslayer Amour احضار کنید. علامت احضار او در سمت راست منطقه ورود به باس فایت قرار دارد.

اگر حتی یک عدد جادوی سیاه از Irina of Carim بخرید Eygon of Carim دشمن شما می شود آن هم چه دشمن قدرتمندی. وی بیرون از درب نزدیک بونفایر Iudex Gundyr’s منتظر شما ایستاده تا شما را بکشد.

 • Eygon of Carim زمانی که باس Abyss Watchers را شکست دهید و تمام دیالوگ های وی را نیز در بیرون از سلول Irina شنیده باشید در Firelink Shrine حاضر می شود.
 • اگر حتی یک عدد جادوی سیاه از Irina of Carim بخرید Eygon of Carim دشمن شما می شود و دقیقا بیرون از درب نزدیک بونفایر Iudex Gundyr’s منتظر شما ایستاده تا شما را بکشد. وی مبارز بسیار قدرتمندی است و می تواند با یک یا دو ضرب شما را بکشد و کار سختی برای کشتن او دارید. وی پس از مرگ آیتم های Morne’s Great Hammer و Moaning Shield را می اندازد.
 • بعد از این که تمام دیالوگ های وی را شنیدید و باس فایت های Dragonslayer Armour و Abyss Watchers را انجام دادید، جنازه Eygon of Carim را در سلول قدیمی که Irina of Carim در آن زندانی بود می یابید.

شما می توانید تمامی قسمت های قبلی این راهنما را در این بخش مشاهده کنید.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Dr.Gamer گفت:

  دستتون درد نکنه آقای آقابابایی مثل همیشه عالی بود.یه پیشنهاد داشتم براتون البته برای وقتی که مقاله های در حال حاضرتون تمام شدند.میتونید یک مقاله با عنوان بهترین ساندترک های بازی های ویدیویی بنویسید و مثلا ٣٠ تا ساندترک برتر از نظر خودتون رو معرفی کنید بعضی از این ساندترکا از آهنگ های خواننده ها هم قشنگتر هستن ادم دلش میخواد بشینه همینطور گوش بده مثل قطعه ezio’s family در ac2 یا قطعه باس های بلادبورن که واقعا شاهکار هستن

  0
  0
 • اقای بابایی مرسی بابت مقاله شخصیت من هالو شده یعنی نوشته هالو ۱۵ چطئر دوباره درستش کنم امبر هم بعد از کشتن هر باس خودش میده ولی تعصیری نداره و دوباره هالو هستم چون میگفتن باید امبر خورد ولی هیچی نمیشه نمیدونم چیکارش کنم

  0
  0
 • Dark Lord13 گفت:

  جناب سعید اقا . میخاستم بدونم من اگر بخام شخصیت eygon of carim باهام دوست بمونه و منو نکشه همینکه از irina جادوی سیاه نخرم کافیه و باهام دوست میمونه یا کار دیگری باید انجام بدم ؟

  0
  0