گیفت کارت
گیفت کارت

پلی‌استیشن ۴ پرو – بخش داستانی Uncharted 4 در رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ چگونه است؟

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱

دیجیتال فاندری ویدیوی جدیدی را منتشر کرده که کاملا برروی بخش داستانی Uncharted 4: A Thief’s End و اینکه نهایتا اگر در پلی‌استیشن ۴ پرو ارتقا یابد و با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا شود تمرکز می‌کند.

به‌طور کلی عناوینی که مانور زیادی برروی ظاهر سینمایی بودن دارند، با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه بهتر به‌‌نظر می‌رسند اما این موضوع هم خوب است که بازی‌بازان در پلی‌استیشن ۴ پرو می‌توانند هر طور که دوست دارند به بازی کردن بپردازند.

البته بخش چندنفره Uncharted 4: A Thief’s End با نرخ فریم ۶۰ و رزولوشن ۹۰۰p اجرا می‌شود که ترجیحا با چیزی که در ویدیوی زیر مشاهده خواهید کرد هم شباهت دارد اما دیدن اینکه گرافیک خیره‌کننده بخش داستانی بازی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه به اجرا در می‌آید هم واقعا جالب به‌نظر می‌رسد و نشان‌ می‌دهد که پلی‌استیشن ۴ پرو قادر به ارائه چه چیزهایی است.

در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده توسط دیجیتال فاندری را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Uncharted 4 در ۲۱ اردیبهشت برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و جزء اولین عناوینی خواهد بود که در ۱۰ نوامبر (پنج‌شنبه ۲۰ آبان) برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو با کیفیت ۴K یا رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. علاوه بر این، نقد و بررسی این بازی را می‌توانید در این بخش به قلم سعید آقابابایی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید