سه تصویر جدید از Resident Evil 7 منتشر شد

24 شهریور 1395 - 22:17

رونمایی از Resident Evil 7 در کنفرانس E3 سونی در ماه خرداد ما را سوپرایز کرد؛ خصوصا با تغییر کامل دوربین از سوم شخص به اول شخص. قرار است در اواخر هفته جاری اطلاعات جدیدی از Resident Evil 7 طی رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ اعلام شود اما در حال حاضر هم دو تصویر جدید از بازی منتشر شده است که برای مشاهده آن‌ها پیشنهاد می‌کنیم در ادامه با گیمفا همراه باشید.

سایت رسمی Resident Evil به کاربران راجع به نسخه جدید این سری ایمیل‌هایی ارسال می‌کند. این تصاویر هم توسط همین سایت در قالب یک ایمیل منتشر شده‌اند که اولین‌شان فوق‌العاده وحشت‌زده به‌نظر می‌رسد. ظاهرا Resident Evil 7 فاکتور ترس خود را بالا برده و این تصاویر به‌خوبی چنین موردی را به ما نشان می‌دهند.

resident-evil-7-1 resident-evil-7-2

همچنین مشخص شد تصویر سمت چپی را که مشاهده می‌کنید هم با عنوانی همراه بود که می‌گفت “هاه؟ آن دیوار…” در گذشته هم ایمیلی ارسال شده بود که به انشگت مرموز موجود در دموی بازی یعنی Beginning Hour اشاره داشت و بسیاری معتقد هستند راجع به این راز در اواخر هفته جاری در توکیو گیم شوی ۲۰۱۶ اطلاعاتی ارائه می‌شود.

حال که دو تصویر جدید انتشار یافته و وعده یک استریم زنده بزرگ در اواخر هفته جاری در توکیو گیم شو داده شده، شاید عاقلانه باشد که سازندگان به طرفداران چیزی جدید و فراتز از دموی آن ارائه دهند.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. بازی همچنین در پلی‌استیشن ۴ پرو از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند.

به‌روزرسانی:

علاوه بر دو تصویر بالا، یک تصویر دیگر را هم می‌توانید در ادامه مشاهده کنید که نشان‌دهنده یک دوربین و مردی است که به‌طور مرموزی کشته شده است:

csk0kbpvyaqcji5

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید