گوریلا گیمز: کار کردن با پلی‌استیشن برروی یک چیز کاملا متفاوت مانند Horizon یک فرصت گسترده است

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲

Horizon: Zero Dawn قطعا یکی از مورد انتظارترین عناوین انحصاری پلی‌استیشن ۴ است. این اولین IP جدیدی خواهد بود که استودیوی گوریلا گیمز پس از مدت زیادی کار برروی سری Killzone منتشر می‌کند.

طبق توضیحات سازندگان در یک مصاحبه ویدیویی با سایت گیم‌اینفورمر، ساخت بازی همچنین چالش بزرگی بود. در اوایل شروع پروژه، گوریلا گیمز ابزار و موتور پشتیبانی شده از بازی‌های جهان‌باز را نداشتند و آن‌ها تجربه‌ای از ساخت یک جهان کاملا باز کسب نکرده بودند. مدتی گذشت تا این استودیوی هلندی بتواند چنین چیزی را بسازد که البته این کار با کمک کارمندان سابق بتزدا و سی‌دی پراجکت‌رد انجام شد که کاملا با عناوین نقش‌آفرینی جهان‌باز آشنایی داشتند.

در اواخر مصاحبه، دو چهره کلیدی گوریلا گیمز از میزان شانس خود برای کار کردن برروی یک پروژه ریسکی مانند Horizon: Zero Dawn با پلی‌استیشن صحبت کردند. ژان بارت وَن بیک، کارگردان هنری بازی، راجع به این موضوع می‌گوید:

ما بسیار خوش‌شانس هستیم که این کمپانی این میزان از شجاعت را داراست که تمایل به ساخت چنین عنوانی دارند. در نهایت اگر عملی نشود، تمام کارهای ما حداقل به درجه‌ای رسیده‌اند.

هرمنس هالست، مدیر فنی گوریلا گیمز، افزود:

زمانی که شانس کار با تشکیلاتی مانند پلی‌استیشن را به‌دست می‌آورید و به فرصتی دست یابید که یک چیز کاملا متفاوتی را بسازید و آن هم یک پروژه AAA باشد… چه کسی چنین فرصتی را دارد که از همان ابتدا با بیش از ۱۰۰ نفر کار کند؟ من این را یک فرصت گسترده می‌بینم و نباید آن را خراب کنیم.

برای اینکه مطمئن شویم گوریلا گیمز می‌تواند با Horizon: Zero Dawn یک نقش‌آفرینی متقاعدکننده را ارائه دهد یا خیر، باید تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ (۱۰ اسفند ۱۳۹۵) برای عرضه آن برروی پلی‌استیشن ۴ و پرو صبور باشیم. در عین حال شما می‌توانید تصاویر بازی از رزولوشن ۴K را در این بخش و گیم‌پلی آن در پلی‌استیشن ۴ پرو را اینجا مشاهده کنید.

سونی همچنین روز گذشته تریلر جدیدی را از بازی برای رویداد توکیو گیم‌ شوی ۲۰۱۶ منتشر کرد که جهان زیبا و هیولاهای شوم بازی را نشان می‌داد. این تریلر به زبان ژاپنی بود و می‌توانید آن را در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید