گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسانی بازی Heroes of the Storm شخصیت جدیدی را به این بازی اضافه می‌کند

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
اضافه شدن نقشه و قهرمان جدید در آینده ای نزدیک برای بازی Heroes of the Storm

بازی Heroes of the Storm بتازگی بهینه‌سازی را دریافت کرده است که ضمن اضافه کردن قهرمان جدید Alarak، یک میدان جنگ و موارد دیگری را به این بازی اضافه کرده است.

فارغ از موارد گفته شده هر یک از کاربران امکان دریافت یک قهرمان رایگان یا چهار هزار طلا را خواهند داشت.

پس از دریافت بهینه ساز، تمام کاری که باید انجام دهید این است که با ورود به بازی Heroes of the Storm قهرمان خود را دریافت کنید. شما قابلیت دریافت هر یک از قهرمانان Anub’arak ،Thrall یا Tyrande را خواهید داشت اما اگر در حال حاضر هر یک از آنها را در اختیار دارید، امکان جایگذاری آنها با Nazeebo ،Sonya یا Uther  وجود خواهد داشت. اگر شما در حال حاضر کلیه قهرمانان گفته شده را در اختیار دارید این امکان فراهم خواهد بود تا بجای آنها ۴ هزار طلا دریافت کنید.

شخصیت Alarak بازی Starcraft II: Legacy of the Void نیز اکنون برای دریافت از طریق فروشگاه در دسترس است. توانایی Discord Strike او به شما اجازه می‌دهد تا دشمنان را در فاصله کوتاه خاموش کنید و از آسیب Lightning Surge در میان دشمن و هدف او استفاده کنید. Telekinesis نیز اجازه می‌دهد تا دشمنان را به اطراف پرتاب کنید.

شخصیت Alarak در کنار یک میدان نبرد جدید به نام Braxis Holdout به بازی اضافه می‌شود. این نقشه، یک نقشه از تم بازی Starcraft می‌باشد که در آن نیاز به دریافت دو چراغ را در نزدیکی مرکز نقشه بازی خواهید داشت.

همچنین رویداد ویژه‌ای به نام Xel’naga Artifact Hunt در نظر گرفته شده که بازیکنان بایستی در آن قطعاتی را جمع آوری کنند. ماموریت‌های روزانه از شما خواهند خواست تا ۱۲ قطعه را در یک بازی بدست آورید که پاداش آن یک Stimpack یک روزه می‌باشد. با جمع کردن ۱۵۰ قطعه پیش از ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر ماه)، شما یک Xel’naga Artifact portrait دریافت خواهید کرد.

آیتم‌های دیگری نیز به فروشگاه بازی اضافه شده‌اند. در کنار شخصیت Alarak اکنون شاهد ماشین‌های جنگی خواهید بود که ویژگی کلیه آیتم‌های تم Starcraft را دارا می‌باشند. موارد گفته شده شامل قهرمانان Alarak ،Kerrigan ،Rexxar و Butcher می‌شوند. Obsidian Cyberwolf عنوان ویژه‌ای است که تنها تا تاریخ ۱۸ اکتبر موجود خواهد بود اما بلیزارد اعلام کرده است که آن را در آینده باز خواهد گرداند.

همچنین Demonic Hellsteed و Blackheart’s Doubloon بازگشته‌اند، درحالیکه Cloud Serpent و Cyberwolf حذف شده‌اند.

این بهینه ساز همچنین منجر به برطرف سازی مشکلاتی در گیم پلی، نبردها و رابط کاربری بازی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید