محتویات سیزن پس بازی Gears of War 4 افزایش یافتند

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶

تا زمان عرضه بازی Gears of War 4 در حدود یک ماه زمان باقی است و خریداران سیزن پس این بازی محتویاتی بیش از محتویات اعلام شده پیشین را دریافت خواهند کرد.

رد فرگوسن به عنوان رئیس استودیوی کوالیشن در توییتر اعلام کرد که card packهای این بازی برای دارندگان سیزن پس افزایش یافته‌اند.

سیزن پس این بازی در ابتدا دارای شش Gear Pack بود اما حالا آنها جای خود را به هفده Starter Air Drop داده‌اند. محتوای Air Drop جدید شامل پنج Horde Boosters، پنج Versus Boosters، پنج Operations Packs و دو Elite Packs می‌شود. فرگوسن همچنین افزود که محتویات سیزن پس پیشنهادی توسط فروشگاه‌ها نیز بزودی بروز رسانی خواهند شد.

قیمت سیزن پس این بازی ۵۰ دلار می‌باشد. در کنار Starter Air Drop، شامل VIP Vintage Pack نیز می‌شود که شامل پوسته‌هایی برای لباس‌ها و یکی از شخصیت‌ها می‌باشد و دارندگان بسته دانلودی نقشه این بازی از ۲۴ نقشه اضافه و لیست بازی سازنده بهره خواهند برد که امکان دسترسی به حالت‌ها، نقشه‌ها و موارد دیگری را پیش از عرضه عمومی فراهم می‌کند.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی جزو بازی‌های برنامه Play Anywhere می‌باشد که بدین معنی است در صورت خرید یک نسخه دیجیتالی از این بازی برروی هر یک از پلتفرم‌های گفته شده، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر دریافت خواهید کرد.

به تازگی شاهد معرفی حالت جدید Horde 3.0 در نمایشگاه پاکس از سوی کوالیشن بودیم. این حالت دارای کلاس سیستم جدید و مکانیزم جدیدی برای دفاع می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید