بازی League of Legends ماهانه دارای بیش از ۱۰۰ میلیون بازیکن است

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸

بازی League of Legends یکی از بازی‌های محبوب تاریخ است و اکنون میزان این محبوبیت مشخص شده است. در مصاحبه‌ای با Polygon، ریوت گیمز به عنوان سازنده آن اعلام کرد که میزان بازیکن ماهانه این بازی بیش از ۱۰۰ میلیون نفر می‌باشد.

آخرین باری که سازنده این بازی تعداد بازیکنان آن را اعلام کرده بود مربوط به سال ۲۰۱۴ می‌شود، در آن زمان این میزان ۶۴ میلیون نفر بصورت ماهانه اعلام شده بود. علت اصلی این موضوع که تعداد بازیکنان این بازی اعلام نمی‌شود این است که مارک مریل و براندون بک به عنوان موسسین این استودیو علاقه‌ای به این موضوع ندارند. بک در این مورد اعلام کرد:

تجزیه و تحلیل این موضوع سخت است اما در پایان کار نیز این آمار کاملاً محسوس و واقعی بنظر نمی‌رسد. موضوع عالی زمانی است که ما در یک رویداد زنده قرار داریم و با طرفداران رودررو می‌شویم. تنها این موارد است که واقعی و محسوس بنظر می‌رسند.

بک همچنین به Polygon توضیح داد که استودیوی ریوت در حال کار برروی نمونه اولیه یک بازی جدید است و از ویژگی‌های بازی League of Legends در آن استفاده نشده است. او گفت:

ما پیرامون مورد دو آپشن در حال فکر کردن هستیم. برخی از تجارب باید در دنیاهای مختلفی بدست آیند و برخی دیگر در دنیای بی‌نظیر League. ما در حال انعطاف پذیری هستیم.

با تشکر از محبوبیت بازی League of Legends، این بازی در جولای سال ۲۰۱۶ در لیست یکی از پنج بازی رایگان جهان قرار گرفت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید