جزئیاتی در مورد تست آلفای بازی For Honor اعلام شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳

شرکت یوبی‌سافت جزئیاتی را در مورد تست آلفای بازی For Honor ارائه کرد که در مدت ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر (۲۵ تا ۲۸ شهریور) برروی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در جریان خواهد بود.

بازیکنان به چهار جنگجویی که پیش از این معرفی شده بودند دسترسی خواهند داشت، یعنی Kensei ،Orochi ،Warden و Raider همچنین دسترسی به Conqueror و Berserker نیز محیا می‌باشد.

یوبی سافت اعلام کرد:

هر یک از قهرمانان با مهارت‌ها، سلاح‌ها، ابزار و استایل نبرد منحصر بفردی تجهیز شده‌اند و دارای لیست بزرگی از تنظیمات سفارشی خواهند بود. تست آلفا همچنین بازیکنان را قادر خواهد ساخت تا از نزدیک نگاهی به سیستم پیشرفت بازی و توانایی‌، سلاح و ابزار جدید و همچنین قابلیت‌های سفارشی سازی ممکن در نبردهای خود در میادین نبرد داشته باشند.

در تست آلفا ۳ حالت چند نفره قابلیت بازی را خواهند داشت که شامل حالت‌های ۱v1 Duel ،۲v2 Brawl و ۴v4 Dominion می‌شوند. یوبی سافت اعلام کرد:

هر یک از این حالت‌ها دارای نقشه‌ای است و به بازیکنان امکان توسعه مهارت‌های تاکتیکی بوسیله محیط و مزیت‌های آن را می‌دهد.

کسانیکه به تجربه تست آلفای بازی For Honor علاقه دارند، قادر خواهند بود تا از طریق سایت رسمی بازی اقدام به ثبت نام نمایند.

همچنین شرکت یوبی سافت بعدها برروی بخش چند نفره این بازی تمرکز خواهد کرد. بازی For Honor دارای کمپین تک نفره نیز خواهد بود. داستان بازی حول شخصیتی به نام Apoleon خواهد بود، کسی که بنظر می‌رسد در دامن زدن به جنگ میان وایکینگ‌ها، شوالیه‌ها و سامورایی‌ها نقش داشته است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید