تماشا کنید: تریلر جدید Dishonored 2 شخصیت Corvo را نشان می‌دهد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۴

به‌تازگی تریلر جدیدی از عنوان مورد انتظار Dishonored 2 منتشر شده است که گیم‌پلی Corvo، یکی از دو شخصیت قابل بازی این عنوان را نشان می‌دهد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

Corvo قصد شکار Delilah، یک متجاوز آخرتی را دارد که تاج و تخت را از Emily Kaldwin دزدیده است. برای کسانی که نیاز به یادآوری دارند هم باید بگوییم در پایان متعارف نسخه اول این سری، Corvo، باعث نجات Emily را از دست Daud شده و او به عنوان ملکه Dunwall تاج‌گذاری می‌شود که چنین چیزی تا شروع وقایع Dishonored 2 ادامه می‌یابد.

همچنین، در تریلر شخصیت The Outsider را مشاهده می‌کنیم که در نسخه اول قدرت‌های ماورالطبیعی Corvo را به او داد. از ظاهر The Outsider کاملا مشخص است که حقه و اندیشه‌هایی را در سر می‌پروراند. حال، شما را به تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

Dishonored 2 در تاریخ ۱۱ نوامبر (مصادف با ۲۱ آبان) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد. افرادی که این عنوان را پیش خریده می‌کنند، یک نسخه از بازی Dishonored Definitive Edition را به رایگان دریافت خواهند کرد.

در آغاز ماجرا، می‌توانید از بین دو شخصیت Emily و Corvo یکی را انتخاب کنید و به تجربه بازی بپردازید. هر یک از این دو شخصیت دارای خصوصیات و قدرت‌های متفاوتی هستند و داستان بازی تا حدودی بر پایه انتخاب‌های بازیکن است. همچنین، چندی پیش مصاحبه‌ای با کارگردان این عنوان یعنی هاروی اسمیت (Harvey Smith)، انجام شده بود که او درباره موارد جدید Dishonored 2، تفاوت دو شخصیت Emily و Corvo و چگونگی انجام ماموریت‌ها با استفاده از قدرت‌های متفاوت آنها صحبت کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید