گیفت کارت
گیفت کارت

Battlefield 4 – تمامی گسترش‌دهنده‌های بزرگ برای ایکس‌باکس‌وان و ۳۶۰ رایگان شدند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶

مدتی است که الکترونیک آرتز، محتویات دانلودی Battlefield 4 و Hardline را به‌صورت رایگان به‌عنوان بخشی از کمپین Road to Battlefield 1 عرضه می‌کند و البته فقط شاهد رایگان‌بودن یک گسترش‌دهنده یا به‌مدت یک هفته بودیم و حال اگر فرصت دریافت‌شان را از دست داده‌اید، باری دیگر گسترش‌دهنده‌های عمده برای ایکس‌باکس۳۶۰ و ایکس‌باکس‌وان رایگان شده‌اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

آن‌طور که لری هریب ملقب به میجور نلسون اعلام کرده، گسترش‌دهنده‌های China Rising، Second Assault، Naval Strike، Dragon’s Teeth و Final Stand عنوان Battlefield 4 هم‌اکنون به‌صورت رایگان برای ایکس‌باکس‌۳۶۰ و ایکس‌باکس‌وان موجودند.

وقتی که این گسترش‌دهنده‌های رایگان را دانلود کردید، برای همیشه در اختیارتان خواهند بود و همچنین نیاز به اشتراک گلد ایکس‌باکس‌لایو جهت دریافت‌شان ندارید، البته اگر قصد تجربه‌ی آنلاین دارید، باید به فکر خرید اشتراک باشید.

از امروز تا یک هفته فرصت دریافت این گسترش‌دهنده‌ها را از طریق کنسول یا لینک‌های زیر در وب‌سایت ایکس‌باکس دارید.

ایکس‌باکس‌وان:

ایکس‌باکس۳۶۰:

Battlefield 1 در ۲۱ اُکتبر (۳۰ مهر) برروی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و مدتی قبل هم شاهد آغاز بتایش بودیم که توانست طرفدارن را از نبرد در جنگ جهانی اول با نقشه‌ی Sinai Desert راضی و خوشحال کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید