ظاهرا Red Dead Revolver برروی پلی‌استیشن۴ منتشر شود

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴

درحالی که هنوز هیچ اطلاعات و تاییدیه‌ای جهت انتشار نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Red Dead Redemption نداریم، اما ظاهرا قرار است که نسخه‌ی قبلی‌اش یعنی Red Dead Revolver برای پلی‌استیشن۴ عرضه شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

آن‌طور که در توئیتر گفته شده، نسخه‌ی پلی‌استیشن۴ عنوان Red Dead Revolver در پلی‌استیشن استور استرالیا لیست شده و قمیت آن هم ۲۲٫۹۵ دلار استرالیاست، که در آمریکا با قیمت ۱۷ دلار به‌فروش خواهد رسید. نکته‌ی جالب دیگر، اعلام‌شدن تاریخ انتشار برروی پی‌اس۴ است و طبق لیستینگ، امروز این بازی باید عرضه شود، گرچه هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده است.

البته بگوییم که اگر منتظر بهبودی بزرگ یا اضافاتی برای بازی هستید، کمی بیهوده بوده زیرا تمامی عناوین پلی‌استیشن۲ که برروی پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شوند، فقط از تروفی‌ها و رزولوشن بالاتر بهره می‌برند؛ مانند Hot Shots Tennis که عرضه‌اش همین دیروز اعلام گردید. Red Dead Revolver در سال ۲۰۰۴ منتشر شد و بازخورد بسیار خوبی را دریافت کرد و بعد از آن، شاهد بهبود وسیع بازی در نسخه‌ی Redemption بودیم.

علاوه بر این‌ها، مدت‌هاست که شایعات مختلفی مبنی بر نسخه‌ی اچ‌دی Red Dead Redemption یا حتی عرضه‌ی نسخه‌ی جدید سری به‌گوش می‌رسد و انتظار می‌رفت که در E3 2016 شاهد این اتفاق باشیم که هنوز هیچ صحبتی از سوی راکستار صورت نگرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید