[سینماگیمفا] پرونده: بررسی هری پاتر و فرزند نفرین شده و احتمال ساخت فیلم براساس آن

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵

طرفداران دنیای جادویی هری پاتر در چند هفته اخیر شایعات زیادی در مورد یک فیلم احتمالی براساس دنباله قسمت هفتم «هری پاتر و یادگاران مرگ» که هم‌اکنون با نام «هری پاتر و فرزنده نفرین شده» شناخته می‌شود شنیده اند اما تمامی این گزارشات بی‌اساس هستند و تا وقتی که برادران وارنر با قاطعیت مهر تاییدی برروی این همه گمانه نزند، نمی‌توانیم از هیچ چیز اطمینان داشته باشیم. توجه داشته باشید که تصمیم‌گیری برادران وارنر تنها یک بخش از مشکل است؛ راضی کردن جی. کی. رولینگ نویسنده و خالق معروف این مجموعه هم برای آن‌ها کار سختی خواهد بود. با سینماگیمفا برای بررسی موفقیت و استقبال از این فیلم احتمالی همراه باشید.

Harry Potter And The Cursed Child «هری پاتر و فرزنده نفرین شده» در ابتدا یک نمایش‌نامه ساده بود. بعد از اینکه یکی از نویسندگان نزدیک به رولینگ آن را در همان حالت نمایش به کتاب تبدیل کرد و خبرهای جنجالی مبنی بر فروش و استقبال بی حد و اندازه طرفداران منتشر شد، برادران وارنر هم شروع به ایده‌پردازی کردند تا ببینند که می‌توانند این دنباله‌ی داستانی را برروی پرده نقره‌ای بیاورند یا خیر.

لینک ورود به مطلب:

بررسی هری پاتر و فرزند نفرین شده | به قلم: عرفان استادی

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Big Bad Wolf گفت:

  کتابشو که تازه سفراش دادم. اگه بخوان فیلمشم بسازن که ای جونم عالی میشه. خیلی منتظرشم…
  دم آقای استادی هم گرم. Kiss

  0
  0
 • Demon Killer گفت:

  موضوعش واقعا مسخره بود اتفاق های توش هم خیلی مزخرف بود

  0
  0
 • Gamer fan گفت:

  این نسخه افتضاحی بیش نبود، پر از سوتی های وحشتناک
  هری که نویسنی رولینگباشه همین میپاترینویرولینگشه
  به عنوان یه فن هری پاتر واقعا نا امید شدم

  0
  0
 • phoenix گفت:

  بدون شک ضعیف ترین هری پاتر در سری بود.
  یه بخشش به خاطر استایل نمایشنامه ایش که کتاب رو خراب کرده بود.
  یه بخش به خاطر این که همشو رولینگ ننوشته Really Pissed Really Pissed (فک کنم وقتی به اخرای کتاب رسیدین اینو بهتر بفهمین چون اخراشو رولینگ نوشته بود و واقعا تفاوتا مشهود بود)حتی ایدشم مال رولینگ نبوده.
  اتفاقات سوپر ابکی نسبت به هری پاتر های قبلی. Drunken Razz Drunken Razz
  اگر کتاب های قبلی خونده باشین میدونین که در یک صفحه حداقل ده اتفاق و موضوع همزمان در جریان بود که به خاطر استایل نمایشنامه ای همچین چیزی نبود. IDK IDK
  توصیفات مضخرف اول کتاب (تو صحنه و قیافه کلا هرچی) به حدی که من فقط تونستم با توصیف رون ویزلی ارتباط برقرار کنم و حتی با اون چرت و پرتا نتونستم قیافه ی البوس پسر هری رو تجسم کنم (یعنی داغووووووووووونا) Dazed Dazed
  ایده بسیار کلیشه ای برای ادامه ی یک سری : چطوره بریم با پسر کرکتر اصلی داستان رو ادامه بدیم؟ No
  تغییر برخی کرکتر ها مثلا خود هری بسیار غیر قابل باور و تا حدودی برای یک پاتریست غیر قابل ارتباط برقرار کردن بود.
  در پایان باید بگم هری پاتر : فرزند نفرین :
  تلاش های ناموفق دو نویسنده دیگه به غیر از خود رولینگ برای ورود به دنیای جادوگری (به حدی که برخی از فن فیکشنای هری (حتی بعضی از ایرانیاشون) من رو بیشتر جلب میکردن).
  تلاش های مضخرف و متاسفانه موفق یه عده برای چاپ پول
  پایانی مضخرف بر سری هری پاتر که در مقابل شکوه نسخه ی هفت چیزی برای گفتن نداره. (گر چه همون نسخه ی هفت هم کمی (فقط یک ذره) سطحش از کتاب های دیگه کم تر بود که به خاطر پایانی بودن و کمبود وقت میشه چشم پوشی کرد در ضمن از همه ی سری حماسی تر و تاریک تر بود هفتش).
  پایین اورنده ی سطح دنیای هری پاتر و لکه ی ننگی بود که ارزو داشتم هیچ وقت عرضه نمیشد تا این سری همچنین در لیست بهترین سری های تاریخ برای من میموند. (هنوزم تو لیست بهترین هام هست ولی هشتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
  در اخر بگم دوستان هری پاتر ۸ کتاب بدی نیست ولی به عنوان یک هری پاتر افتضاحه و مایه تاسف.
  Cry Cry Cry Cry

  0
  0