گیفت کارت
گیفت کارت

Resident Evil 7 در پلی‌استیشن ۴ پرو از ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰

کپکام به‌تازگی تایید کرد Resident Evil 7 جزء عناوینی خواهد بود که در پلی‌استیشن ۴ پرو از کیفیت ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند.

این کنسول در آبان عرضه می‌شود، در حالی که Resident Evil 7 هم در بهمن ماه در دسترس قرار می‌گیرد؛ این یعنی بازی در زمان عرضه خود از تمام ویژگی‌های پلی‌استیشن ۴ پرو بهره خواهد برد و احتمالا به‌روزرسان خاصی دریافت نمی‌کند. در ادامه، توئیتی که کپکام با آن “خبر بزرگ” را اعلام کرد قرار دارد:

خبری بزرگ برای همه! Resident Evil 7 biohazard از پلی‌استیشن ۴ پرو با ۴K و HDR پشتیبانی خواهد کرد.

pic.twitter.com/O2nw2PB7yJ

— Resident Evil (@RE_Games) September 13, 2016

Resident Evil 7 تنها عنوانی نیست که در پلی‌استیشن ۴ پرو گرافیکش افزایش می‌یابد و بیش از ده بازی شامل Call of Duty: Infinite Warfare و Battlefield 1 به‌همراه Uncharted 4 در کنار عناوین دیگری هم همین کار را انجام می‌دهند.

۴K و HDR دو مزیت مهمی هستند که بازی‌بازان در صورت خرید پلی‌استیشن ۴ پرو از آن‌ها بهره خواهند برد. این کنسول طی رویداد پلی‌استیشن میتینگ معرفی شد و قرار است در ۱۰ نوامبر (پنج‌شنبه ۲۰ آبان) به قیمت ۳۹۹٫۹۹ دلار/۳۴۹ پوند/۵۶۰ دلار استرالیا منتشر شود. از ویژگی‌های آن می‌توان به هارد ۱ ترابایتی، کارت گرافیکی دو برابر قدرت‌مند نسبت به مدل فعلی و افزایش سرعت کلاک پردازنده اشاره کرد.

تمام عناوین پلی‌استیشن ۴ از زمان عرضه در سال ۲۰۱۳، با انتشار به‌روزرسان ۴٫۰۰ این کنسول از HDR پشتیبانی می‌کنند بنابراین شاید برای دیدن مزیت‌های Resident Evil 7 با این ویژگی نیازی به خرید پلی‌استیشن ۴ پرو نداشته باشید. با این حال، حتما باید یک تلویزیون سازگار با HDR را خریداری کنید.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۷ (سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. دموی آن با نام The Beginning Hour فقط برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید