تاریخ عرضه بازی BioShock: The Collection برای رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵
تاریخ عرضه بازی BioShock: The Collection برای رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

به‌تازگی نسخه بازسازی شده بازی BioShock برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده‌است اما تاریخ عرضه این بازی برای رایانه‌های شخصی با کمی تاخیر مواجه شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

باتوجه به اخباری که در شبکه استیم درج شده‌است، نسخه بازسازی شده BioShock قرار است در تاریخ ۱۵ ماه سپتامبر برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. با این حساب نسخه رایانه‌های شخصی با تاخیر دوروزه نسبت به نسخه کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. به دنبال این اتفاق سوال‌هایی از ناشر بازی BioShock: The Collection یعنی شرکت توکی راجع به دلیل دسترسی نداشتن کاربران استیم به این بازی پیش از انتشار برای کنسول‌ها پرسیده ‌شده‌است که هنوز شرکت توکی واکنشی نسبت به این موضوع نداده‌است.

خبرخوش برای دارندگان نسخه پی‌سی بازی BioShock: The Collection این‌است که آنها می‌توانند درست در روز عرضه بازی نسخه‌های موجود Bioshock و Bioshock 2 و محتوای دانلودی Minerva’s Den ( بجز Bioshock: Infinite ) را دریافت کرده و بازی را بروزرسانی کنند.

از زمانیکه بازی BioShock: The Collection در اوایل تابستان معرفی شد، بارها نسخه‌های متفاوت آن برای فروش قرار گرفته‌ شده‌بود، بدین ترتیب این اتفاق به نفع طرفداران نسخه پی‌سی بازی BioShock است زیرا اکنون می‌توانند بصورت مستقیم نسخه بازسازی شده بازی BioShock را تجربه کنند. کاربران شبکه استیم در صورت خریداری بازی‌های BioShock  می‌توانند نسخه بازسازی‌شده آنها را در کنار لیست نسخه اصلی بازی‌ها مشاهده کنند.

با توجه به مقایسه و بررسی‌هایی که بین نسخه بازسازی‌شده و نسخه اصلی بازی‌های BioShock صورت گرفته‌است می‌توان گفت شرکت توکی در بازسازی این سه‌گانه بسیار خوب عمل کرده‌است.
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید