استیم سیستم بررسی‌های خود را بروزرسانی کرد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۴

شرکت ولو سیستم بررسی مشتریان استیم را با بروزرسانی‌هایی دچار تغییر کرده است. براساس جزئیات رسمی ارائه شده در استور استیم، این بروزرسانی برروی بررسی‌هایی که توسط کاربرانی که بازی خود را از طریق استیم کی فعال کرده‌اند تاثیر گذار می‌باشد.

بازیکنانی که بازی خود را از طریق استیم کی فعال کرده‌اند که در نقطه مقابل خرید مستقیم بازی از طریق استور استیم قرار دارد، همچنان قادر خواهند بود تا یک بررسی بنویسند اما قادر نخواهند بود تا امتیازی به بازی بدهند. براساس گفته شرکت ولو این تغییر را در پاسخ به رشد افزاینده امتیاز توسعه دهندگان اعلام کرد که موجب ایجاد مشکلاتی برای آنها شده است.

سازندگان همچنان قادر خواهند بود تا آنچه را که دوست دارند با استیم کی برای بازی‌های خود انجام دهند، اگر می‌خواهند آنها را نگه دارند یا آنکه آنها را به فروشگاه‌های آنلاین یا فروشگاه‌های دیگر بفروشند. ولو اعلام کرد که طی بررسی که توسط آنها برروی بازی‌های موجود در استیم صورت گرفته است، حداقل ۱۶۰ عنوان دارای درصدهای مثبت زیادی از سوی کاربرانی می‌باشند که بیشتر، بازی خود را از طریق سی دی کی فعال کرده‌اند تا آنها که بازی خود را بصورت مستقیم از استیم خریداری کرده باشند.

شرکت ولو از دلایل قانونی مشکلات عناوینی چون عناوین کیک‌استارتر با مخاطبینشان در جریان است و سوء استفاده از سیستم موجود را امری واضح و مشخص می‌داند. این شرکت با تغییرات جدید مهر پایانی بر سوء استفاده‌ها و ارتباطات تجاری سازندگانی زده است که از قوانین موجود سوء استفاده کرده‌اند.

شرکت ولو همچنین اعلام نمود که همچنان تمایل به بروز رسانی‌های آینده سیستم بررسی بازی‍‌های استیم خواهد داشت تا سایر مشکلات موجود را برطرف سازد، از این دست مشکلات می‌توان به عبارت کمک کننده بدون درج اطلاعات کمکی جهت شناخت محتوا یا مواردی که در بررسی‌های مخاطبین بازی شاهد یک واگرایی در نظرات ارسال شده می‌باشیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید