از مدل‌های نقره‌ای و قرمز متالیک پلی‌استیشن ویتا رونمایی شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸

عرضه‌ی کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا به ۲۰۱۲ برمی‌گردد و از آن موقع، شاهد مدل‌های مختلفی از آن بوده‌ایم. مدتی بود که شاهد معرفی مدل‌ جدیدی از این کنسول نبودیم ولی سونی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از توکیوگیم‌شوی خود، از دو مدل جدید رونمایی کرد. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

این دو مدل جدید که در رنگ‌های نقره‌ای و قرمز متالیک هستند، ۱ دسامبر (۱۱ آذر) راهی بازار خواهند شد و هردوتای‌شان بسیار خوب به‌نظر می‌رسند. لازم به‌ذکر است که دو مدل معرفی‌شده، به‌جز اینکه شامل رنگ‌های جدیدی می‌شوند، ویژگی تازه‌ی دیگری نخواهند داشت و اگر قصد تعویض کنسول دستی‌تان یا برای اولین بار قصد خریدش را دارید، می‌تواند فرصت خوبی باشد تا مدل زیبایی‌ از آن را تهیه کنید.

اگر معرفی‌شدن مدل‌های جدید در کنفرانس پلی‌استیشن ژاپن درنظر بگیریم، ممکن است که آن‌ها انحصاری خود ژاپن باشند و فقط در آن‌جا عرضه شوند. به‌هرحال از آن‌جایی که این موضوع مشخص نشده، باید منتظر تایید سونی باشیم.

ویتا قطعا درگیری‌های خود را داشته و خیلی خوب است که سونی با عرضه‌ی دو مدل جدید، قصد افزودن به عمر این کنسول دستی را داشته باشد و امیدواریم به‌دلیل محبوب‌بودن چنین کنسول‌هایی در ژاپن، باز هم شاهد بازخوردهای خوبی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید