گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: طرفدارانی که مشغول بازسازی بازی Resident Evil 2 بودند در حال کار برروی پروژه دیگری هستند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۱

اگر به یاد داشته باشید پیش از اعلام و تایید شرکت کپکام مبنی بر ساخت نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 توسط این شرکت، گروهی از طرفداران مشغول کار برروی بازسازی این بازی بودند اما بدلیل تصمیم کپکام مبنی بر ساخت این نسخه، پروژه مربوط به طرفداران لغو شد. اکنون این طرفداران خلاق در حال کار برروی ساخت بازی دیگری با کمک طراح اسبق کپکام یعنی ساتوشی نکای که برروی بازی‌های Resident Evil 0 و Code Veronica نیز کار کرده است می‌باشند.

استودیوی اینویدر ضمن انتشار تریلری، بازی Daymare: 1998 را که یک بازی سوم شخص در سبک ترس و بقا است و شباهتی به بازی Resident Evil 4 دارد را معرفی کرد.

مطمئناً این بازی جدید از بازی Resident Evil 2 الهام گرفته است و نگاهی به شهر راکون خواهد داشت و دوران ابتدایی که سبک ترس و بقا آغاز شده بود را بخاطر ما خواهد آورد. در این تریلر عبارت “ترس و بقا دوباره متولد شد (Survival Horror Is Reborn)” را می‌بینیم که اشاره‌ای به عنوان “Resident Evil 2: Reborn” دارد.

طبق اعلام استودیوی اینویدر، بازی Daymare شامل خط داستانی براساس چندین شخصیت می‌باشد که از فیلم‌های ترسناک به عنوان رفرنس و منبع در خلق آنها استفاده شده است. این استودیو همچنین اعلام کرد که “کابوس‌های ترسناک مورد علاقه شما بازگشته‌اند تا شما را شکار کنند.”. خوشبختانه بازی Daymare برروی سیستم از رده خارج شده و مکانیزم قدیمی پایه گذاری شده است تا طبیعت ترس و هراس خود را حفظ کند. این استودیو افزود که در این بازی دشمنان شما بیش از مهمات موجود در بازی خواهند بود.

بازی Daymare: 1998 برای رایانه‌های شخصی عرضه و از موتور بازیسازی آنریل ۴ برای ساخت آن استفاده خواهد شد اما تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نگردیده است. در ادامه تصاویری از این بازی را مشاهده خواهید کرد:

شرکت کپکام خبر تایید ساخت نسخه بازسازی بازی Resident Evil 2 را بطور رسمی در سال گذشته اعلام کرد و گفت که این بازی از پایه ساخته خواهد شد و صرفاً یک بازسازی نیست. اما از آن زمان تا کنون خبری از این پروژه بدست هواداران نرسیده است.

جدیدترین عنوان از سری بازی Resident Evil یعنی Resident Evil 7 در تاریخ ۲۷ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ارائه خواهد شد.

در ادامه تریلر معرفی بازی Daymare: 1998 را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید