گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسان ۴٫۰۰ پلی استیشن ۴ فردا دردسترس قرار می‌گیرد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹

برای یکی از بزرگ‌ترین بروزرسان‌های پلی استیشن ۴ آماده شوید، چرا که سونی اعلام کرده است فردا بروزرسان ۴٫۰۰ برای این کنسول دردسترس قرار می‌گیرد. کمی پیش یادداشت‌هایی برای این بروزرسان اطلاع رسانی شد که وعده یک Quick Menu جدید و تعمیرات اساسی در رابط کاربری را داده بود. به هر حال، هم‌اکنون می‌دانیم که این بروزرسان فردا به دست کاربران می‌رسد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

Quick Menu جدید و تعمیراتی در رابط کاربری برای این بروزرسان در نظر گرفته شده است که البته برخی از این موارد در نسخه بتا بروزرسان ۴٫۰۰ دیده نمی‌شد. یکی از این موارد اضافه شدن یک بخش Music است که اجازه می‌دهد فایل‌های آن را پیدا، پخش و Spotify را بدون اجرا برنامه کنترل کنید.

همچنین، بروزرسان ۴٫۰۰ پلی استیشن ۴ پشتیبانی از قابلیت HDR را به ارمغان می‌آورد که در این مدت بحث‌های زیادی درباره آن شد و پلی استیشن ۴ پرو نیز از این قابلیت بهره می‌برد. در حالی که کنسول جدید از کیفیت ۴K برای استریم کردن و اجرا برخی‌ از عناوین پشتیبانی می‌کند، قابلیت HDR با این بروزرسان به پلی استیشن ۴ نیز می‌آید و هر دو کنسول از آن بهره خواهند برد. بعد از دریافت بروزرسان ۴٫۰۰ در سیستم خود، تنظیمات HDR را مشاهده خواهید کرد که در بخش تنظیمات Video Output قرار دارد و آماده لذت بردن برای عناوینی است که از این قابلیت بهره‌ می‌برند و از این پس تمامی افرادی که پلی استیشن ۴ را در اختیار دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند به شرطی که نمایشگر آنها قادر به انجام این کار باشد.

یکی از مواردی که درباره آن شفاف سازی نشده بود انتقال سیستم به کنسول جدید است. سونی درباره آن توضیح داد:

برای هر چه آسان‌تر کردن انتقال اطلاعات از پلی استیشن ۴ به کنسول دیگر، مخصوصا برای افرادی که خواهان تهیه پلی استیشن ۴ پرو هستند، ما قابلیتی را اضافه کرده‌ایم که می‌توانید با استفاده از یک کابل لن اطلاعات خود را انتقال دهید. شما می‌توانید بازی‌ها، اطلاعات کاربری و فایل‌های ذخیره خود را از این طریق انتقال دهید. صد البته، توان انجام این کار را با استفاده از قابلیت ابری دارید و می‌توانید این اطلاعات را دوباره دانلود و دریافت کنید؛ ولی استفاده از کابل لن در این مورد باید بسیار سریع‌تر و آسان‌تر باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید