Resident Evil 7 – چندین Survival Pack در یکی از فروشگاه‌های سوئدی لیست شده‌اند

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵

همان‌طور که می‌دانید، Resident Evil 7 برای انتشار در اوایل سال بعد برنامه‌ریزی شده و این درحالی است که هنوز هیچ تریلر رسمی از محتویات اضافی مانند بسته‌های مختلف منتشر نشده است. حال در همین تازگی‌ها، یکی از وب‌سایت‌های سوئدی، چندین Survival Pack لیست کرده که به‌عنوان مزایای پیش‌خرید در نظر گرفته شده‌اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

فروشگاه سوئدی دیسکوشاپ، چهار Survival Pack به‌عنوان مزایای پیش‌خرید لیست کرده که Recovery، Handgun، Burner و Chem Fluid نام دارند. تمامی این بسته‌ها، آیتم‌هایی اضافی به بازیکنان ارائه می‌کنند و دیگر مجبور نخواهند بود که از همان اول بازی، صرفه‌جویی کنند. همچنین می‌توانند بسیار مفید باشند و کمک کنند، به‌خصوص اگر مانند نسخه‌های اول، این بازی شامل عناصر بقا شود.

نکته‌ی جالب، این است که هرکدام از چهار بسته‌ی لیست‌شده، دارای سکه‌ای مرموز هستند که کپ‌کام قبلا به آن اشاره داشته است و درحالی که هنوز سازنده اعلام نکرده که این سکه‌ها برای چه کاری مفیدند و استفاده می‌شوند، اما قطعا برای‌مان آشکار شده که نقش مهمی را در بازی ایفا خواهند کرد.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و همچنین از پلی‌استیشن وی‌آر پشتیبانی می‌کند. اکنون قادر به مشاهده‌ی تصاویر چهار Survival Pack لیک‌شده هستید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید