جدول پرفروش‌ترین عناوین این هفته بریتانیا منتشر شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰

عنوان موفق شرکت بلیزارد که در سال جاری عرضه شد، توانست رتبه یک جدول پرفروش‌ترین عناوین این هفته بریتانیا را در اختیار بگیرد. با نگاهی با جدول‌های فروش چند مدت اخیر، می‌توانیم شاهد این باشیم که بازی Overwatch برای ۵ بار از زمان عرضه خود در رده نخست قرار گرفته است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

دو عنوان Lego Star Wars: The Force Awakens و Call of Duty: Black Ops 3 تنها بازی‌های هستند که موفق شدند در سال ۲۰۱۶ برای ۵ بار در رده نسخت قرار بگیرند و حال Overwatch نیز به آنها اضافه شده است. این جدول با جداول هفته‌های گذشته تفاوت چندانی ندارد و طی این مدت نیز بازی‌های زیادی منتشر نشده است.

 

عنوان F1 2016 به رتبه دوم، Deus Ex: Mankind Divided به رتبه سوم، Lego Star Wars: The Force Awakens به رتبه چهارم و Grand Theft Auto V به رتبه پنجم رسیده است. گفتنی می‌باشد دو بازی Doom و Call of Duty: Black Ops 3 دوباره به ۱۰ عنوان برتر این جدول صعود کرده‌اند که رتبه آنها به ترتیب نهم و دهم است.

 

شما را به مشاهده جدول کامل پرفروش‌ترین عناوین این هفته بریتانیا دعوت می‌کنیم. لازم ذکر است این جدول شامل فروش‌های دیجیتالی نمی‌شود، پس تمامی فروش‌های عناوین مختلف را در سراسر بریتانیا نشان نمی‌دهد.

پرفروش‌ترین عناوین

پرفروش‌ترین عناوین به تفکیک پلتفرم

پرفروش‌ترین عناوین در کنسول پلی استیشن ۴

پرفروش‌ترین عناوین در کنسول ایکس باکس وان

پرفروش‌ترین عناوین در پلتفرم رایانه‌های شخصی

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید