بازی Farming Simulator 17 از ماد برروی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهد کرد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶

فوکس هوم اینترکتیو اعلام داشت که نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ بازی Farming Simulator 17 از ماد پشتیبانی خواهند کرد.

این شرکت در حالی این موضوع را مخصوصاً در مورد پلی‌استیشن ۴ اعلام می‌کند که شاهد مشکلات بازی‌های Fallout 4 یا The Elder Scrolls Skyrim: Special Edition برروی این کنسول شرکت سونی بوده‌ایم و اینطور که بنظر می‌رسد آنها به هیچ وجه نسبت به سیاست‌های خود تجدید نظر نمی‌کنند.

تاریخ در مورد برخی بازی‌ها نشان داده است که شرکت سونی تا لحظه نود هیچگونه مشکل یا تصمیمی در مورد مادهای آن عنوان نگرفته است اما درست در لحظه آخر آنها اجازه انتشار مادها برروی پلی‌استیشن ۴ را نداده‌اند اما بنظر می‌رسد که فوکس هوم اینترکتیو از وضعیت خود مطمئن بوده و با توجه به اخباری که از سوی بتسدا در مورد مادهای بازی Fallout 4 اعلام شدند، تصمیم خود را بدون وجود اطمینان کافی اعلام نکرده است.

اما این موضوع سوالی را در میان مخاطبین ایجاد می‌کند، اگر شرکت سونی با ارائه ماد برروی Farming Simulator مشکلی ندارد و اجازه آن را صادر کرده است پس مشکل آنها با Fallout یا Skyrim چه بوده است؟ شاید جواب این پرسش مربوط به طبیعت مادها و تفاوت آنها نسبت به یکدیگر باشد. این امکان نیز وجود دارد که فوکس هوم با کلیه محدودیت‌ها و قیدهای شرکت سونی در مورد مادها کنار آمده و آنها را پذیرفته است یا شاید مادهای بازی Farming Simulator به بزرگی و عجیبی مادهای Fallout 4 یا Skyrim نمی‌باشند.

در هر صورت موضوع هر چه باشد باید دید که گذشت زمان چه چیزی را نشان خواهد داد.

بازی Farming Simulator 17 در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی (ویندوز و مک) عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید