تماشا کنید: مقایسه گرافیکی Uncharted 4 در پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲

با معرفی پلی استیشن ۴ پرو توسط سونی در هفته گذشته، بسیاری از طرفداران خواهان پی بردن به تفاوت گرافیکی این کنسول با پلی استیشن ۴ هستند. یک ویدئو مقایسه‌ای جدید از عنوان Uncharted 4 منتشر شده است که که می‌توانید تفاوت گرافیکی این عنوان را در دو کنسول نام برده شده احساس کنید. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این ویدئو که توسط یکی از کانال‌های یوتیوب تحت عنوان Cycu1 تهیه شده است، نگاهی به Uncharted 4: A Thief’s End در هر دو کنسول پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو دارد. برای احساس هر چه بیشتر تفاوت گرافیکی، باید ویدئو را با کیفیت ۴K تهیه کنید و همچنین دارای یک نمایشگر باشید که از این کیفیت پشتیبانی کند. اگر این دو نکته را رعایت نکنید، آن‌طور که باید و شاید تفاوت گرافیکی را احساس نخواهید کرد.

تصویر سمت چپ ویدئو متعلق به پلی استیشن ۴ پرو و تصویر سمت راست متعلق به پلی استیشن ۴ است. این ویدئو و چند تصویری که در آن گنجانده شده است، صرفا برای قضاوت درباره تفاوت گرافیکی بین این دو کنسول می‌باشد. از آنجا که این ویدئو از یوتیوب تهیه شده است، مقایسهِ عالی و صد درصد را کمی دشوار می‌کند؛ با این حال اگر نمایشگری دارید که از کیفیت ۴K و HDR پشتیبانی می‌کند، تا حدودی می‌توانید چند تفاوت گرافیکی را شاهد باشید.

کنسول پلی استیشن ۴ پرو در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (مصادف با ۲۰ مهر) و با قیمت ۳۹۹ دلار روانه بازار می‌شود. همچنین، عنوان  Uncharted 4: A Thief’s End باید به‌زودی یک بهینه‌ساز دریافت کند تا بتوانید از HDR در پلی استیشن ۴ استفاده کنید. حال، شما را به تماشا این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید