بروز‌رسان جدید رایانه‌های شخصی بازی Overwatch حالت High Bandwidth را اضافه خواهد کرد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶

شرکت بلیزارد بروز رسانی را برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی Overwatch منتشر نموده است که با اضافه کردن high bandwidth منجر به بهبود تجربه حالت چند نفره آنلاین بازی خواهد شد.

در اینجا صحبت‌هایی از فیلیپ اُرویگ به عنوان مهندس ارشد و تیم فرد به عنوان سرپرست مهندسی سازنده بازی را مشاهده خواهیم کرد که در مورد موارد فنی صحبت کرده‌اند. اُرویگ اعلام کرد:

در نهایت چیزی که شما باید به خاطر داشته باشید این است که اگر کانکشن شما قابلیت اتصال را نداشته باشد، نگران این موضوع نباشید ما همه چیز را برای شما فراهم خواهیم نمود و شما شاهد افزایش تاخیر interpolation خواهید بود. در ادامه همه چیز به خوبی کار خواهد کرد.

این موضوع را بطور ساده اینگونه می‌توان شرح داد که بازیکنان رایانه‌های شخصی شاهد تجربه بهبود یافته‌ای با تشکر از بهبودهای netcode  در حالت چند نفره خواهند بود. فرد افزود:

نتیجه نهایی برای شما این است که شما کمتر مورد اصابت گلوله قرار خواهید گرفت، همچنین شما قادر خواهید بود که مسیرهای خوبی را برای فرار پیش بینی کنید و سرور نیز تعامل بهتری با شما خواهد داشت. بنابراین سرعت پردازش سرور به میزان چشم برهم زدنی برای شما بوده و با سرعتی بیشتر منجر به آن خواهد شد که شما مشکلات کمتری داشته باشید.

الته این موضوع بدین معنی نیست که بازی تاخیرات موجود را جبران خواهد کرد. آن دو افزودند:

به خاطر داشته باشید که کلیه موضوعات گفته شده پیش بینی‌ هستند. توانایی اصلی که شما همچنان قادر به انجام آن خواهید بود استفاده از پیش بینی است. پس اگر تغییرات جدید شما را با استفاده از قابلیت‌های موقتی سرور به شکل بهتری بصورت آنلاین نگه دارد، همچنان مواردی وجود خواهند داشت که غیرقابل پیش بینی خواهند بود، بطور مثال ممکن است که شما شاهد تاخیر طولانی باشید. اما بصورت کلی این تغییرات منجر به تجربه بهتر خواهند شد.

قابلیت high bandwidth هم اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است اما بلیزارد اعلام کرد که هنوز مناطقی وجود دارند که قابلیت استفاده از آن را نخواهند داشت. این استودیو همچنان در حال بررسی این موضوع است که چطور از این قابلیت برروی کنسول‌ها استفاده شود.

از زمان عرضه بازی Overwatch، این بازی شاهد موفقیت‌های خوبی بوده است. این بازی به دفعات مختلف تجربه حضور در لیست برترین بازی‌ها از لحاظ فروش را داشته و بیش از ۱۵ میلیون کاربر در آن ثبت نام نموده‌اند، گرچه باید به این موضوع اشاره کرد که ثبت نام کاربران در این بازی به منزله الزام آنها مبنی بر خرید یک نسخه از این بازی نمی‌باشد.

فصل دوم بازی Overwatch بتازگی شروع شده است که در آن شاهد تغییرات قابل توجهی مخصوصاً در حالت رقابتی بوده‌ایم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید