Naruto Ninja Storm 4 – تاریخ انتشار گسترش‌دهنده‌ی The Road to Boruto مشخص شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۹

باندای نامکو رسما تاریخ انتشار گسترش‌دهنده‌ی The Road to Boruto عنوان Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 را مشخص کرده که در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را مرور کنید.

آن‌طور که اعلام شده، The Road to Boruto در ۳ فوریه‌ی ۲۰۱۷ (۱۵ بهمن) برای ایکس‌باکس‌وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و به‌عنوان گسترش‌دهنده‌ی جدید Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 محسوب می‌شود.

The Road to Boruto بازی را با شخصیت‌های قابل بازی جدید مانند بوروتو و سارادا گسترش می‌دهد و شامل داستان جدیدی خواهد شد که ادامه‌ای بر ماجراجویی‌های بوروتو است؛ نظیر نبرد بین ساسوکه و کینشیکی و همچنین دارای مکان‌های جدید در  Hidden Leaf Village خواهد بود تا به گشت و گذار در آن‌ها بپردازید. جزئیات بیشتری درباره‌ی این گسترش‌دهنده و شخصیت‌های قابل بازی جدید به‌زودی منتشر خواهد شد و منتظر اطلاعات جدید باشید.

با این حال، اگر Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 را دارا هستید، می‌توانید این گسترش‌دهنده را دانلود کنید و باعث پربارترشدن بازی‌تان شوید. مانند Destiny، باندای نامکو این بازی را دوباره منتشر می‌کند و قادر به دریافت خود Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 و گسترش‌دهنده‌اش خواهید بود، البته درصورتی که بازی اصلی را نداشته باشید.

اواخر این هفته در توکیوگیم‌شو، تریلری از The Road to Boruto به‌نمایش گذاشته خواهد شد و همچنین قرار است تا دمویی از آن هم منتشر شود و این خبری خوبی برای طرفداران Naruto است، زیرا هرچه بیشتر می‌توانند به تجربه‌ی این بازی دوست‌داشتنی‌شان بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید