گرافیک Battlefield 1 و FIFA 17 در پلی‌استیشن ۴ پرو افزایش خواهد یافت

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۸

یکی از عناوینی که سونی در رویداد پلی‌استیشن میتینگ برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا کرد، عنوان Mass Effect Andromeda از کمپانی الکترونیک‌آرتز بود که چهارمین نسخه از بازی علمی-تخیلی و نقش‌آفرینی سری محبوب استودیوی بایوور است و بدون شک جزء اولین بازی‌هایی خواهد بود که در زمان عرضه شامل افزایش گرافیکی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو می‌شود.

اما Mass Effect Andromeda تنها عنوانی نخواهد بود که الکترونیک‌آرتز برای پلی‌استیشن ۴ پرو با افزایش گرافیکی منتشر می‌کند. الکترونیک‌آرتز طبق بیانیه خود اعلام کرده Battlefield 1، عنوان تیراندازی اول شخص جدید دایس در دوران جنگ جهانی اول و FIFA 17 که نسخه جدید سری فوتبالی این شرکت است، در پلی‌استیشن ۴ پرو به‌روزرسان گرافیکی دریافت خواهند کرد.

با در نظر گرفتن اینکه Battlefield و FIFA جزء محبوب‌ترین سری‌های بازار هستند و اینکه بسیاری از افراد در این نسل به پلی‌استیشن ۴ به علت اجرای بهتر بازی‌ها روی آورده‌اند، ایده حتی بهتر اجرا شدن آن‌ها در یک کنسول ارتقاء یافته شاید باعث شود بسیاری از مردم هم به سوی پلی‌استیشن ۴ پرو بروند.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

علاوه بر این، بازی FIFA 17 در تاریخ ۲۷ سپتامبر (سه‌شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵)‌ برای ایکس‌باکس‌وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید