عنوان Sid Meier’s Civilization 6 رده‌بندی سنی شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۳

رده‌بندی سنی Sid Meier’s Civilization 6 اوایل این هفته مشخص شد؛ همچنین محتویات ذکر شده در صفحه رده‌بندی بازی، اطلاعات جدیدی را به ما می‌دهد. در ادامه جزئیات بیشتری را مطالعه خواهید کرد.

Sid Meier’s Civilization 6 در دسته E برای همه افراد بالای ده سال رده‌بندی شده است، اگرچه چیزهایی در بازی وجود دارد که باید مراقب بود. برای مثال بازی حاوی ارجاعات به مواد مخدر، زبان بد، کمی خشونت و مضمون‌های جنسی است.

محتویات ذکر شده در صفحه بازی چنین است:

Sid Meier’s Civilization 6 دارای سبک استراتژیک است که در آن بازیکنان باید مردمان تحت فرمانشان را از عصر قدیم به عصر سفینه­‌های فضایی و عصر اطلاعات در تاریخ بشر هدایت کنند. بازیکنان می‌­توانند فرهنگ و تکنولوژی ملت خود را توسعه دهند، اقتصاد و زیرساخت­‌های اجتماعی(برای مثال سیاست، تجارت و …) را مدیریت کنند و توسط فتوحات نظامی محدوده­‌ی سرزمینشان را گسترش دهند. جنگ با ملت­‌های رقیب به صورت یک نمایش از دور و از بالای سر نشان داده می­‌شوند و واحدهای نظامی به صورت ارتش­‌های کوچکی از سربازان بر روی یک نقشه شبکه­‌ای نمایش داده می­‌شوند. نبردها شامل انیمیشن­‌هایی از برخورد شمشیرها، شلیک اسلحه­‌ها و جنگ­‌های مربوط به وسایط نقلیه می­‌شوند که منجر به سقوط نمادها، منفجر شدنشان (در مورد وسایل نقلیه) یا محو شدنشان می­‌شود.

نوشته­‌های بر اساس تاریخِ ثبت شده در Civilopedia  ( مثل نوشته­‌های رفرنس) گاهی اوقات شامل اشارات جنسی هستند.

بازی همچنین شامل ارجاعات تاریخی به تجارت تریاک می­‌شود. برای مثال «حاکمان کینگ اعتراض کردند و تلاش کردند تا محصولات وارداتی تریاک را مصادره کنند، که منجر به اولین جنگ تریاک در سال ۱۸۳۹ شد.» واژه­‌های «حرام زاده»، «لعنتی» و «جهنم» در نوشته­‌ها دیده می­‌شوند.

Sid Meier’s Civilization 6 به صورت انحصاری برای رایانه­‌های شخصی در ۲۱ اکتبر (مصادف با ۳۰ مهر) عرضه می­‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید