گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Mount And Blade: Warband آماده پیش دانلود برای ایکس باکس وان است

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸

هم‌اکنون، عنوان نقش آفرینیِ Mount And Blade: Warband آماده پیش دانلود برای افرادی است که بازی را برای ایکس باکس وان خریداری کرده‌اند. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

قیمت نسخه‌های کنسولی این بازی ۱۹٫۹۹ دلار است. Mount And Blade: Warband در تاریخ ۱۶ سپتامبر (مصادف با۲۶ مهر) عرضه می‌گردد و یک روز قبل از آن برای علاقه‌مندان باز می‌شود. همچنین، حجم این عنوان ۱٫۳ گیگابایت لیست شده است.

لری هاری توضیح داده است:

Mount And Blade: Warband به معنا ورود یک نسخه نمادین به سری است و نبرد‌های قرون وسطایی را برای تجربه به ارمغان می‌آورد. همچنین، این بازی از سیستم مبارزات واقعی و پر جزئیات بهره می‌برد. از ویژگی‌های بازی می‌توان به وجود بیش از صدها منطقه منحصر به فرد مانند روستاها، قلعه‌ها و شهرها، مبارزاتی بر روی اسب‌ها و وجود یک سیستم مبارزه شمشیر زنی پیشرفته اشاره کرد که حس و حال محیط را به کاربر انتقال می‌دهد. شما می‌توانید به تنهایی به قلب ماجراجویی زده و یک حزب و فرقه را فرماندهی کنید یا به نبردهای بخش چند نفره بپیوندید و با ۳۱ نفر دیگر به تجربه بازی بپردازید. حالت‌های مثل Deathmatch ،Team Deathmatch ،Capture the Flag ،Conquest ،Battle و Siege در بخش چند نفره وجود دارد که می‌توانید از آنها لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • dark_one گفت:

  یادش بخیر
  ۴ سال پیش بازی رو خریدم
  خیلی بازی عالی ایه
  به معنای واقعی کلمه یک شبیه ساز از دوران قرون وسطی است این بازی.
  انلاینش خیلی جالب بود. با ۱۰۰ نفر پلیر به جنگ ۱۰۰ نفر دیگه می رفتیم.
  مثل ارتش های واقعی دسته بندی می شدیم. فرمانده سپاه. سر جوخه ، جناه راست و چپ ، سوارنظام ،کماندار ،توی dlc ناپلئون گروه توپ خانه Laugh
  خیلی حال می داد

  حتما برین مولتی پلیر این بازی رو توی یو_تی_وب ببینین

  _____
  انلاین ۳۲ نفره ؟
  من تو pc انلاین ۲۰۰ نفره بازی می کردم
  مطمعنی درست نوشتی؟
  ۳۲ نفر که اصلا مزه نمیده
  اصلا ارتش نمیشه این تعداد کم !

  0
  0