تصاویری از بازسازی بازی Star Wars با موتور Unreal Engine 4 منتشر شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶

به‌تازگی تصاویر بسیار زیبایی از بازسازی بازی Star Wars به‌وسیله موتور بازیسازی Unreal Engine 4 منتشر شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

آقای جیسون لویس که مسؤول ارشد طراحی محیط در استودیو ابسیدان اینترتیمنت می‌باشد، در اوایل امسال تصمیم گرفت تا در طی یک پروژه شخصی آشنایی کامل با موتور بازیسازی Unreal Engine 4 پیدا کند، طولی نکشید که این پروژه با استقبال دیگر کارکنان ابسیدان اینترتیمنت نیز مواجه شد و به دنبال آن این پروژه را با عنوان”اثر هنری تعاملی هواداران” نام‌گذاری کردند.

باتوجه به تصاویر منتشر شده می‌توان گفت مکان‌ها، سفینهها و شخصیت‌های بازی که توسط موتور بازیسازی Unreal Engine 4 بازسازی شده‌اند بسیار خیره کننده و زیبا به‌نظر می‌رسند. آقای جیسون لویس در این باره گفته‌است:

هدف من ساخت سفینه فضایی Falcon با بیشترین جزییات و کیفیت بود و به‌نظر خودم توانسته‌ام در رسیدن به این هدف موفق شوم بجز سفینه Falcon جدیدی که اخیرا در دموی واقعیت مجازی ILM X-Lab در رویداد GDC به نمایش درآمده بود.

آقای لوییس در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد که سفینه Falcon از ۷۰۰,۰۰۰ مثلث تشکیل شده‌است که آمار قابل توجه‎ای می‎باشد.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید البته به گفته آقای لوییس تصاویر زیر با پروژه اصلی در بعضی از جزییات متفاوت است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید