گیفت کارت
گیفت کارت

تخفیف‌های هفتگی بازی Grand Theft Auto Online مشخص شد

۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۳
بروزرسانی جدیدی برای بخش GTA Online بازی GTA V منتشر شد

لیست تخفیف‌های این هفته بازی Grand Theft Auto Online از سوی شرکت راکستار اعلام شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

به‌تازگی رویداد جدیدی برای بازی Grand Theft Auto V از سوی شرکت راکستار شکل گرفته‌ که به دنبال آن تخفیف‌ها و پاداش‌های جدید برای GTA Online در هفته پیش رو معرفی شده‌است. باتوجه به شروع فصل‌ مسابقات فوتبال در لیگ‌های معتبر جهان، حالت‌ها و امکانات جدید فوتبالی به بازی GTA Online اضافه‌ شده‌است. شما می‌توانید با بازی کردن در این حالات، پول GTA و RP دوبرابر دریافت کنید: Running Back II ،Cross the Line IV و Inch by Inch III. برای شرکت در آنها، شما می‌توانید از پلی‌لیست موجود در صفحه بارگزاری  استفاده کنید یا اینکه در از طریق سیستم پلی‌لیست درون بازی به سراغ Adversary Modes 9 بروید.

شرکت راک‌استار به عنوان پاداش تخفیف‌های ویژه دیگری را نیز در بخش‌های مختلف بازی تدارک دیده‌است، حال بسیاری از موارد گران‌قیمت در بازی با تخفیف‌های ویژه‌ای همراه شده‌اند. تمام قایق‌‌ها به نصف قیمت خود رسیده‌اند و بازیکنان می‌توانند موارد شخصی سازی قایق‌های خود را با ۲۵درصد تخفیف خریداری کنند همچنین دفاتر و بناهای بازی نیز به نصف قیمت تخفیف خورده‌اند و شما می‌توانید با ۲۵درصد تخفیف مادهای مربوط به آپارتمان‌ها آن را خریداری کنید.

در بخش وسایل نقلیه، دو هلی‌کوپتر The Cargobob و Buckingham Valkyre با ۵۰درصد تخفیف قابل خریداری خواهندبود(پیش ازاین برای دستیابی به بسته Buckingham Valkyre بازیکنان در ابتدا باید بخش The Human Labs Heist را به اتمام می‌رساندند اما پس از این رویداد دیگر نیازی به اتمام رساندن این بخش  نیست). کاربرانی که علاقه به ارتقا دادن اتومبیل خود در فروشگاه Benny دارند یا اینکه مایلند آن پول را جای دیگری خرج کنند، می‌توانند با تخفیف ۲۵درصدی صاحب اتومبیل Banshee 900R شوند.

۹۰۰R در حال حال حاضر بسیار کاربردی است زیرا پیست بدلکاری Downtown Loop که به صورت پولی در دسترس است، این اتومبیل را شامل می‌شود. سه نفر اولی که در این مسابقه برنده می‌شوند، برنده مبلغی پول خواهند شد و بقیه RP سه برابر دریافت می‌کنند.

تخفیف‌های مشخص شده از سوی شرکت راکستار از هم‌اکنون تا تاریخ ۱۵ ماه سپتامبر (۲۵ شهریور) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان فعال خواهد بود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید