عنوان NBA 2K17 گلد شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۲
بازی NBA 2K17 دارای چند گزارشگر مختلف خواهد بود

از ماه اوت تا اکتبر معمولا بازی‌های ورزشی عرضه می‌شوند و در طی این مدت نگاه‌ها را به سوی خود جلب می‌کنند؛ ولی در سال جاری این مدت به اوت تا سپتامبر تغییره کرده و NBA 2K 17 به‌زودی به مرحله عرضه می‌رسد. با این حال، الکترونیک آرتز رقیب این بازی یعنی NBA Live را منتشر نمی‌کند تا این دو عنوان به صورت مستقیم با یک‌دیگر به رقابت بپردازند و NBA 2K17 تنها بازی بسکتبال سال جاری برای انتخاب است. به تاریخ انتشار این عنوان نزدیک شده‌ایم و حال خبر گلد شدن آن رسیده است. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

این خبر را سازندگان چند ساعت قبل و در صفحه رسمی بازی در فیسبوک با عنوان بازی گلد شده است اطلاع رسانی کرده‌اند. به‌علاوه این، تصویری با این عنوان منتشر شده است که نسخه معمولی پلی استیشن ۴ و نسخه گلد ایکس باکس وان بازی را نشان می‌دهد.

 زمان عرضه NBA 2K17 به مانند نسخه قبلی خود است و علاقه‌مندان می‌توانند در روز ۲۰ سپتامبر (مصادف با ۳۰ مهر) بازی را خریداری کنند. البته، افرادی که بازی را پیش خرید یا نسخه Tip-Off Edition را تهیه‌ کرده‌اند توان دسترسی به بازی را از تاریخ ۱۶ سپتامبر (مصادف با ۲۶ مهر) دارند.

همچنین به کسانی که نمی‌توانند تا روز انتشار صبر کنند، دانلود و دریافت نسخه دمو بازی پیشنهاد می‌شود. به‌علاوه، برنا‌مه‌ای برای بازی وجود دارد که می‌توانید از طریق آن چهره خود را اسکن کرده در بخش MyCareer از آن استفاده کنید. نسخه دمو بازی دارای تروفی و اچیومنت‌هایی است که می‌توانید با انجام چند کار معین آنها را بازگشایی کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید