گیفت کارت
گیفت کارت

[تک فارس] -سندرم انفجار گلکسی نوت ۷ به دیگر گوشی‌های سامسونگ هم سرایت کرد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴

سندرم انفجار گلکسی نوت ۷ به دیگر گوشی‌های سامسونگ هم سرایت کرد! در ادامه خبر همراه تک فارس باشید.

به نظر می رسد که سامسونگ به جز مشکل انفجار گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 7) با دیگر محصولات اش هم به مشکل خورده است. این بار مشکل دامن گیر یک مدل قدیمی تر از محصولات سامسونگ شده و مشکل هم چیزی نیست جز اشتعال خود به خودی گوشی. مدلی که در مورد آن صحبت می کنیم، گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S7 Edge) است. قبل تر هم در این ماه گفته شده بود که یک دستگاه گلکسی اس ۷ اج، به طور خود به خودی هنگام شارژ شدن منفجر شده است.

به همین علت به نظر می رسد که این اولین بار نیست که چنین مشکلی دامن گیر این گوشی شده است. دیروز فردی به نام دنیل رامیرز (Daniel Ramirez) که در ماه مارس این گوشی را از طریق بست بای (Best Buy) خریداری کرده بود، شکایتی را در دادگاه عالی نیوجرسی تنظیم کرده است. در روز سی ام ماه مِه، رامیرز مشغول کار در شهر اوهایو برای ساختن یک کتاب فروشی مربوط به آمازون (Amazon) بوده که متوجه می شود گلکسی اس ۷ اج در جیب او مشتعل شده است. رامیرز هم به همین علت سوختگی های درجه دو و سه در نواحی نزدیک به ران پای خود داشته است. رامیرز محتمل دردهای بسیاری شده و حتی به خاطر مجروحیت جان او نیز در معرض خطر قرار گرفته بوده است.

به نظر این اولین بار است سامسونگ به خاطر این که گلکسی اس ۷ اج آتش گرفته است شکایتی علیه اش تنظیم شده، هر چند که سابقه گلکسی نوت ۷ به ما ثابت می کند به طور قطع آخرین آن ها هم نخواهد بود.

عکس هایی از قطعات باقی مانده این گوشی پس از سوختن به پرونده شکایت رامیرز ضمیمه شده است. همچنین عکس هایی هم از پای رامیرز پس از سوختن در فضای مجازی منتشر شده که ممکن است برای برخی دلخراش باشد پس قبل از مشاهده به این نکته دقت کنید.

لینک این خبر در تک فارس

 

با تک فارس، از آخرین اخبار تکنولوژی مطلع شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید