اطلاعات جدیدی از بازی واقعیت مجازی Into the Black منتشر شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۲
اطلاعات جدیدی از بازی واقعیت مجازی Into the Black منتشر شد

به‌تازگی اطلاعات و تصاویر جدید از عنوان واقعیت مجازی Into the Black منتشر شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

عنوان Into the Black یک بازی واقعیت مجازی می‌باشد که توسط مدرسه ملی فیلم و تلویزیون انگلستان در حال طراحی و ساخت قرار دارد. داستان بازی ازین قرار است که بازیکنان باید به کمک و یاری یک روباه قرمز و یک خرس گریزلی بروند تا این دو حیوان بتوانند از آتش سوزی بزرگی که در پارک ملی Yellowstone رخ داده‌است جان سالم بدر ببرند. راوی این بازی آقای نیگل باربر می‌باشد که سابقه بازی در فیلم‌های سینمایی همچون Spectre و Mission Impossible: Rogue Nation را در کارنامه دارد. دموی بازی Into the Black قرار است در نمایشگاه EGX 2016 برای بازدیدکنندگان مهیا شود و علاقه‌مندان بتوانند این عنوان را برای دقایقی کوتاه تجربه کنند. نمایشگاه EGX 2016 در تاریخ ۲۲ الی ۲۶ ماه سپتامبر در شهر بیرمنگام انگلیس برگزار می‌گردد.

خرس‌ها و روباه‌ها شاید اساسا دوستان خوبی در جنگل برای هم نباشند اما در این وضعیت تنها راه نجات از آتش‌سوزی بزرگ را در همکاری با یکدیگر می‌بینند. در بخشی از معرفی داستان بازی توسط سازندگان آمده‌است:

وضعیت آتش‌سوزی  پارک Yellowstone بسیار وخیم به‌نظر می‌رسد، همین موضوع تمامی حیوانات پارک را وادار به یک مهاجرت گسترده به منطقه خطرناک Druid Wolf کرده‌است که شکارچیان زیادی در آنجا کمین کرده‌اند و آتش سوزی پارک Yellowstone این فرصت را برای این آدم‌های پلید به‌‌وجود آورده‌است تا به شکار حیوانات بی‌پناه بپردازند. اگر شما و همراهانتان می‌خواهید از این همه خطر جان سالم به‌در ببرید باید با همدیگر همکاری کرده و خطراتی که در این راه وجود دارد را پشت سر بگذارید.

این بازی بسیار جذاب به‌نظر می‌رسد زیرا داستان و فضای متفاوتی نسبت به دیگر بازی‌های ویدیویی حال حاضر دارد. با توجه به تصاویر منتشر شده از این بازی می‌توان به شباهت‌های بین این عنوان و بازی Firewatch پی‌ برد.

بازی Into the Black برای هدست واقعیت مجازی Oculus Rift طراحی شده‌است و قرار است بصورت سریالی منتشر گردد. اولین قسمت از این عنوان امید است که در سال ۲۰۱۷ عرضه شود. منتظر انتشار اخبار بیشتری از بازی Into the Black در نمایشگاه EGX 2016 باشید.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده را می‌توانید مشاهده کنید:

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید