انتشار نسخه‌های Wii U و پلی‌استیشن ویتای Hyper Light Drifter لغو شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۷

عنوان مستقل و تحسین‌شده‌ی Hyper Light Drifter که دارای سختی و سبک طراحی خاصی است، اوایل امسال برای رایانه‌های شخصی و کمی بعد از آن برروی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان عرضه گردید و قرار بود که نسخه‌ی Wii U و پلی‌استیشن ویتایی هم درکار باشد، اما متاسفانه به‌تازگی لغوشدن‌شان اعلام شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

سازنده‌ی Hyper Light Drifter یعنی الکس پرستون به حامیان بازی در کیک‌استارتر ویدئویی را ارائه کرده که رسما لغوشدن نسخه‌های Wii U و پلی‌استیشن ویتا را اعلام می‌کند.

پرستون به مسئله‌ی سلامتی خود اشاره کرده که در ساخت این عنوان هم تاثیر داشته و همچنین از مشکلات انجین بازی گفته است و توضیح داده که باید هر دو نسخه را از ابتدا بسازند.

پرستون گفته که با وجود لغوشدن نسخه‌های Wii U و پلی‌استیشن ویتای بازی، حامیان این دو نسخه در کیک‌استار می‌توانند پول‌شان را برای نسخه‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌‌های نسل هشتمی خرج کنند و یا به‌طور کامل درخواست بازپرداخت کنند تا ضررشان جبران شود.

Hyper Light Drifter هم‌اکنون برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس دردسترس است و همان‌طور که خواندید، شاهد انتشارش برروی Wii U و پلی‌استیشن ویتا نخواهیم بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید