نمرات عنوان The Tomorrow Children منتشر شد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۵

The Tomorrow Children ساخته‌ی استودیوی کیو گیمر در تاریخ تاریخ ۶ سپتامبر (۱۶ شهریور ماه) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و حال منتقدین بررسی‌های خود را از این بازی اعلام کردند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

عنوان The Tomorrow Children مجموعه‌ای منحصر بفرد از اکشن، شبیه سازی، استراتژی و یک بازی اجتماعی است که تجربه منحصر به‌فردی را برای مخاطبین خود به ارمغان خواهد آورد. در ادامه نمرات بازی را مشاهده می‌کنید. در صورت تغییر در نمره،‌پست به‌روزرسانی می‌شود.

منتقدنمرهخلاصه نقد
۷.۸/۱۰به‌راحتی نمی‌توان The Tomorrow Children را به هرکسی پیشنهاد کرد. بهتر است منتظر نسخه رایگان بازی باشید و اگر از آن خوشتان آمد، تهیه‌اش کنید.
۷/۱۰
The Tomorrow Children بازی عجیبی است. این بازی براساس کارگروهی ساخته شده پس باید افراد زیادی با شما همراه باشند پس زمان مشخص کند که آیا

The Tomorrow Children بازی موفقی خواهد بود یا نه.
۶.۸/۱۰The Tomorrow Children یک بازی مدیریت شهر است و درکنار آن شبیه‌ساز جمع‌آوری منابع و دفاعی نیز است! این بازی تاپیک ‌های مختلفی را مخلوط کرده و گرافیک بازی دوست‌داشتنی است.
۵/۱۰پس از گذشت چند ساعت از تجربه The Tomorrow Children این بازی تکراری خواهد شد اگرچه ممکن است گروهی که با آن‌ها شهر خود را می‌سازید باعث جذابیت بازی برای شما شود.
۴/۱۰The Tomorrow Children دوست‌داشتنی، عجیب و خسته کننده است. ایده اصلی بازی معرکه‌ست اما همان ایده باعث شده بازی از بین برود و به‌سرعت خسته کننده شود.

The Tomorrow Children هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در دسترس کنسول پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید